محاسبه سرعت خودرو براساس خط ترمز

 

فرشید رضایی: سلام! من ۲۲ متر خط ترمز داشتم. در تصادف جلو به پهلو یعنی به پهلویی ماشین جلویی که در حال گردش به چب بود داشتم چون ماشین جلو در حال گردش بوده مقصر اعلام شد ولی افسر اظهار دارد چون ۲۲ متر خط ترمز داشتین ۵۰ ۵۰ می باشد . می خواستم ببینم ماشین من ۴۰۵ هست. خط ترمزش با چه فرمولی محاسبه میشه و سرعت من چند کیلومتر بوده متشکر میشم اگه برام حساب کنید و بفرماید با چه فرمولی محاسبه میشه؟

پاسخ: (v^2-V0^2)=2*a*x

مشاوره رایگان تلفنی : سایت بیمه جو مفتخر است با همکاری کارشناسان باتجربه امکان مشاوره رایگان تلفنی را در طول هفته فراهم سازد. در صورتیکه می خواهید با کارشناسان مرتبط مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید.

مشاوره رایگان از طریق ایمیل : سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط ارائه می گردد و یک نسخه از آن هم در سایت به نمایش در می آید . اگر مجددا سوال داشتید باز هم از طریق سایت سوالتان را بپرسید و ایمیل نزنید . به ایمیل ها پاسخی داده نمی شود . برای مشاوره رایگان با کارشناس کلیک کنید.

مشاوره رایگان از طریق تلگرام : شما می توانید از طریق پیام رسان تلگرام سوالتان را مطرح نمایید. سعی کنید سوالتان را کامل و دقیق بپرسید و نیازی به گرفتن اجازه و یا سلام و علیک نیست. به سوال شما در سریعترین زمان ممکن پاسخ داده خواهد شد. شماره تلگرام ما 09333644122 است.

مشاوره رایگان از طریق اینستاگرام : شما می توانید از طریق فالو کردن صفحه اینستاگرام بیمه جو سوالتان را مطرح نمایید. در اوقات فراغت جواب سوال شما را می دهم و بهتر است در دایرکت سوالتان را بپرسید. بر روی لینک زیر کلیک کنید و صفحه ما را فالو کنید : https://www.instagram.com/bimego.ir/