جریمه تامین اجتماعی به علت عدم اعلام ترک کار کارگر

 

فاطمه شاهب: با سلام! با وجه به اینکه کارگر من بعد از سه روز کاری ترک کار کرده و من هیچ مدرکی نداشتم و اینکه بدلیل ندانستن قوانین به تامین اجتماعی اعلام ترک کار کارگر را نکردم و باید جریمه پرداخت کنم. لطفا راهنمایی کنید چه متن اعتراض نامه ای را وارد کنم؟

پاسخ: تاریخ ترک کار واقعی کارگر را بنویسید. استشهادیه ای از همکاران تهیه کنید و ضمیمه نامه نمایید. اگر مدرکی مبنی بر ترک کارش در آن موقع دارید ارائه کنید. تامین اجتماعی معمولا در این زمینه به نفع خودش رای می دهد.

مشاوره رایگان تلفنی : سایت بیمه جو مفتخر است با همکاری کارشناسان باتجربه امکان مشاوره رایگان تلفنی را در طول هفته فراهم سازد. در صورتیکه می خواهید با کارشناسان مرتبط مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید.

مشاوره رایگان از طریق ایمیل : سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط ارائه می گردد و یک نسخه از آن هم در سایت به نمایش در می آید . اگر مجددا سوال داشتید باز هم از طریق سایت سوالتان را بپرسید و ایمیل نزنید . به ایمیل ها پاسخی داده نمی شود . برای مشاوره رایگان با کارشناس کلیک کنید.

مشاوره رایگان از طریق تلگرام : شما می توانید از طریق پیام رسان تلگرام سوالتان را مطرح نمایید. سعی کنید سوالتان را کامل و دقیق بپرسید و نیازی به گرفتن اجازه و یا سلام و علیک نیست. به سوال شما در سریعترین زمان ممکن پاسخ داده خواهد شد. شماره تلگرام ما 09333644122 است.

مشاوره رایگان از طریق اینستاگرام : شما می توانید از طریق فالو کردن صفحه اینستاگرام بیمه جو سوالتان را مطرح نمایید. در اوقات فراغت جواب سوال شما را می دهم و بهتر است در دایرکت سوالتان را بپرسید. بر روی لینک زیر کلیک کنید و صفحه ما را فالو کنید : https://www.instagram.com/bimego.ir/