درخواست از کارافتادگی به علت دیسک گردن

 

با سلام ! بنده ۱۰ سال سابقه بیمه تامین اجتماعی دارم و شغلم راننده تاکسی است. عمل جراحی دیسگ گردن انجام داده ام . ۳ ماه استراحت پزشکی گرفته ام و پزشک معالج تشخیص دادند درمان خاتمه یافته  است.  بیماری لا علاج است و ازکارافتاده کلی می باشد. آیا کارافتادگی به بنده تعلق می گیرد ؟ جزیی یا کلی ؟ با تشکر از راهنمایی شما ! سن ۴۳ سال دارم؟

پاسخ: نه ! بابت دیسک گردن ازکارافتادگی کلی شامل حال شما نمی شود. ازکارافتادگی جزئی هم فقط مربوط به حوادث ناشی از کار است. البته می توانید درخواست دهید ولی ازکارافتادگی نمی دهند.

مشاوره رایگان تلفنی : سایت بیمه جو مفتخر است با همکاری کارشناسان باتجربه امکان مشاوره رایگان تلفنی را در طول هفته فراهم سازد. در صورتیکه می خواهید با کارشناسان مرتبط مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید.

مشاوره رایگان از طریق ایمیل : سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط ارائه می گردد و یک نسخه از آن هم در سایت به نمایش در می آید . اگر مجددا سوال داشتید باز هم از طریق سایت سوالتان را بپرسید و ایمیل نزنید . به ایمیل ها پاسخی داده نمی شود . برای مشاوره رایگان با کارشناس کلیک کنید.

مشاوره رایگان از طریق تلگرام : شما می توانید از طریق پیام رسان تلگرام سوالتان را مطرح نمایید. سعی کنید سوالتان را کامل و دقیق بپرسید و نیازی به گرفتن اجازه و یا سلام و علیک نیست. به سوال شما در سریعترین زمان ممکن پاسخ داده خواهد شد. شماره تلگرام ما 09333644122 است.

مشاوره رایگان از طریق اینستاگرام : شما می توانید از طریق فالو کردن صفحه اینستاگرام بیمه جو سوالتان را مطرح نمایید. در اوقات فراغت جواب سوال شما را می دهم و بهتر است در دایرکت سوالتان را بپرسید. بر روی لینک زیر کلیک کنید و صفحه ما را فالو کنید : https://www.instagram.com/bimego.ir/