به ما زنگ نزنید . فقط پیام بگذارید. ما با شما تماس می گیریم.

شماره 09333644122 در ایتا و واتساپ

اگر می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا نیاز به مشاوره رایگان دارید با شماره   09333644122   در   ایتا و واتساپ   تماس بگیرید. ما پرونده شما را  تا رسیدن به نتیجه پیگیری می کنیم و هزینه ارزان مان را در پایان کار می گیریم و اگر به نتیجه نرسیم دستمزدی نمی گیریم. در قسمت نظرات هم پاسخگو هستیم .

درخواست از کارافتادگی به علت دیسک گردن

 

با سلام ! بنده ۱۰ سال سابقه بیمه تامین اجتماعی دارم و شغلم راننده تاکسی است. عمل جراحی دیسگ گردن انجام داده ام . ۳ ماه استراحت پزشکی گرفته ام و پزشک معالج تشخیص دادند درمان خاتمه یافته  است.  بیماری لا علاج است و ازکارافتاده کلی می باشد. آیا کارافتادگی به بنده تعلق می گیرد ؟ جزیی یا کلی ؟ با تشکر از راهنمایی شما ! سن ۴۳ سال دارم؟

پاسخ: نه ! بابت دیسک گردن ازکارافتادگی کلی شامل حال شما نمی شود. ازکارافتادگی جزئی هم فقط مربوط به حوادث ناشی از کار است. البته می توانید درخواست دهید ولی ازکارافتادگی نمی دهند.

نظرات

شماره 09333644122 در ایتا

اگر می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا نیاز به مشاوره رایگان دارید با شماره 09333644122 در ایتا و واتساپ تماس بگیرید. ما پرونده شما را تا رسیدن به نتیجه پیگیری می کنیم و هزینه ارزان مان را در پایان کار می گیریم و اگر به نتیجه نرسیم دستمزدی نمی گیریم. در قسمت نظرات هم پاسخگو هستیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

آدرس سایت پذیرش و نوبت دهی اینترنتی دی کلینیک ابوریحان

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

مراحل دریافت هزینه عینک از تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

محاسبه حقوق بازنشستگی با 15 سال سابقه

دیه سوختگی به نرخ دیه سال 1401