پرداخت سنوات پایان کار در ارتش

 

مرضیه بهارنه: سلام خسته نباشید! می خواستم ببینم حق سنوات و بیمه به این تاریخ حساب میشه یا تاریخ ترک خدمت که سال 88 بوده است. الان رفتیم دنبال کارامون چون ارتش بوده و 6 سال ارتش بوده حالا میگن بیمه و سنوات بهش می دهند اما می خواهیم بدونیم ارزش داره بریم دنبالش یا نه؟ اگه به امسال حساب میشه خوب یه مبلغی دستمونو میگیره اگه به سال 88 باشه نه چون قانون بیمه یکی هست از شما پرسیدم؟

پاسخ: طبق آخرین رای دیوان عدالت اداری که در سال 99 در ان زمینه صادر شده است سنوات باید به نرخ آخرین حقوق دریافتی محسابه شود. چیزی که می توان از این قانون فهمید این است که به نرخ سال 88 باید پرداخت شود. البته این قانون در مورد کارگران بخش خصوصی است و شاید ارتش در این زمینه قوانین دیگری داشته باشد هر چند منطق هم همین حکم را می کند.

در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

حقوق ازکارافتادگی 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر