اعتراض به مبلغ جریمه تامین اجتماعی

 

دفتر پیشخوان: با توجه به اینکه  کارفرما هستم و کارگر ترک کار کرده  است و من بدلیل ندانستن قوانین  به بیمه تامین اجتماعی اعلام نکرده ام مشمول جریمه شده ام. لذا خواهشمندم در این مورد که چه متن اعتراضی بنویسم و چکاری انجام دهم  کمک و راهنمایی کنید؟

پاسخ: باید به هیات بدوی تشخیص مطالبات تامین اجتماعی اعتراض بنویسید. باید اطلاعات دقیق تری در مورد ماه های بیمه پرداخت نشده ، زمان ترک کار ایشان ، میزان جریمه و نوع جریمه اعلام نماید تا بتوانم در این زمینه به شما راهنمایی کنم.

مشاوره رایگان تلفنی : سایت بیمه جو مفتخر است با همکاری کارشناسان باتجربه امکان مشاوره رایگان تلفنی را در طول هفته فراهم سازد. در صورتیکه می خواهید با کارشناسان مرتبط مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید.

مشاوره رایگان از طریق ایمیل : سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط ارائه می گردد و یک نسخه از آن هم در سایت به نمایش در می آید . اگر مجددا سوال داشتید باز هم از طریق سایت سوالتان را بپرسید و ایمیل نزنید . به ایمیل ها پاسخی داده نمی شود . برای مشاوره رایگان با کارشناس کلیک کنید.

مشاوره رایگان از طریق تلگرام : شما می توانید از طریق پیام رسان تلگرام سوالتان را مطرح نمایید. سعی کنید سوالتان را کامل و دقیق بپرسید و نیازی به گرفتن اجازه و یا سلام و علیک نیست. به سوال شما در سریعترین زمان ممکن پاسخ داده خواهد شد. شماره تلگرام ما 09333644122 است.

مشاوره رایگان از طریق اینستاگرام : شما می توانید از طریق فالو کردن صفحه اینستاگرام بیمه جو سوالتان را مطرح نمایید. در اوقات فراغت جواب سوال شما را می دهم و بهتر است در دایرکت سوالتان را بپرسید. بر روی لینک زیر کلیک کنید و صفحه ما را فالو کنید : https://www.instagram.com/bimego.ir/