صدور حکم بازنشستگی در سال جدید

 

فرزانه: با سلام و احترام! برای بازنشستگی افراد گفته می شود تا بیستم اسفند باید اعلام شود در غیر اینصورت به سال بعد موکول می شود . سوال بنده این است اگر به سال بعد موکول شود چه اتفاقی می افتد و اگر شخصی در تاریخ مثلا 28 اسفند موعد بازنشستگیش فرا برسد چه باید کرد؟

پاسخ: شما اگر تا آخر سال بازنشسته می شوید باید تا آخر بهمن حتما اعلام کنید. اگر موعد بازنشستگی تان تا آخر سال است دیگر حق بیمه پرداخت نکنید. اگر حکم بازنشستگی تان در سال جدید صادر گردد دیگر شامل افزایش حقوق نمی شوید.

مشاوره رایگان تلفنی : سایت بیمه جو مفتخر است با همکاری کارشناسان باتجربه امکان مشاوره رایگان تلفنی را در طول هفته فراهم سازد. در صورتیکه می خواهید با کارشناسان مرتبط مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید.

مشاوره رایگان از طریق ایمیل : سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط ارائه می گردد و یک نسخه از آن هم در سایت به نمایش در می آید . اگر مجددا سوال داشتید باز هم از طریق سایت سوالتان را بپرسید و ایمیل نزنید . به ایمیل ها پاسخی داده نمی شود . برای مشاوره رایگان با کارشناس کلیک کنید.

مشاوره رایگان از طریق تلگرام : شما می توانید از طریق پیام رسان تلگرام سوالتان را مطرح نمایید. سعی کنید سوالتان را کامل و دقیق بپرسید و نیازی به گرفتن اجازه و یا سلام و علیک نیست. به سوال شما در سریعترین زمان ممکن پاسخ داده خواهد شد. شماره تلگرام ما 09333644122 است.

مشاوره رایگان از طریق اینستاگرام : شما می توانید از طریق فالو کردن صفحه اینستاگرام بیمه جو سوالتان را مطرح نمایید. در اوقات فراغت جواب سوال شما را می دهم و بهتر است در دایرکت سوالتان را بپرسید. بر روی لینک زیر کلیک کنید و صفحه ما را فالو کنید : https://www.instagram.com/bimego.ir/