عنوان شغلی در طرح طبقه بندی مشاغل

 

مهسا: سلام روزتون بخیر! مدرک ام کارشناسی ارشد مهندسی کامپیوتر نرم افزار هست. سال سابقه کار دارم. الان ۶ ماه تازه در شرکت داروسازی مشغول بکار شدم و شغلم مسئول دفتر مدیرعامل هست. تازه می خواهند طرح طبقه بندی اجرا کنند. مدیر منابع انسانی مجموعه به شدت با بنده مشکل دارد به دلیل یک سری از مسائل!

هنوز طرح شروع نشده حقوق پایه ۴ میلیون و هفتصد در نظر گرفتم .ولی همه تو ستون حقوق پایه بهم ندادند. در حق ماموریت ثابت و سایر مزایا ثابت تقسیم کردند. سوال این هست؟ مدیر منابع انسانی مجموعه به شدت با من مشکل دارد؟! مکان دارد طرح طبقه بندی می خواد اجرا بشه بیاد از لج اش گروه شغلی من پایین بزنه ؟ و طبق علایق شخصی اش عمل کنه؟ فوق لیسانس مهندسی کامپیوتر نرم افزار هستم و ۱۰ سال سابقه کار دارم ولی تو این شرکت ۵ ماه سابقه کار دارم. مسئول دفتر مدیرعامل هستم؟

پاسخ: گروه شغلی براساس امتیازت شغلی بدست می آید. امتیازات هم ثابت است و براساس تجربه کاری ، تحصیلات ، شغل و مواردی از این قبیل تعیین می شود. دو مشکل ممکن است به وجود بیاید :

1.     سابقه قبلی تان را محاسبه نکنند. بهتر است سوابق شغلی مرتبط تان را ارائه کنید تا در سوابق کاری تان محاسبه شود چون در طرح طبقه بندی مشاغل امتیاز بالایی دارد.

2.     متناسب با گروه شغلی تان به شما پیشنهاد شغل نکند. چون ممکن است بگوید به شخص دیگری اختصاص داده شده است. ولی در این حالت باید بتوانید از امتیازات گروه شغلی تان استفاده کنید. حق ماموریت ثابت و سایر مزایای ثابت احتمالا برای کاهش حق بیمه در فیش تان آمده است.

قبول وکالت پرونده های شما:

تنظیم دادخواست، شکوائیه، لایحه دفاعیه و اظهارنامه برای هیات های موضوع قانون کار، دیوان عدالت اداری ، شورای حل اختلاف و مراجع قضایی و تنظیم قراردادهای کاری. پیگیری پرونده های تامین اجتماعی مانند بیمه بیکاری، احراز سوابق بیمه ای، احراز شرایط بازنشستگی، مستمری بازنشستگی، حق بیمه قراردادهای پیمانی و گرفتن مفاصاحساب بیمه ای، شرکت در هیات های بدوی و تجدیدنظر تشخیص مطالبات سازمان. پیگیری پرونده های کارگری و کارفرمایی در هیات های تشخیص، حل اختلاف اداره کار و دیوان عدالت اداری. پیگیری پرونده های مرتبط با دیه در پزشکی قانونی و دیگر مراجع قضایی . در صورتیکه می خواهید پرونده تان را به ما بسپارید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید

مشاوره رایگان تلفنی :

سایت بیمه جو مفتخر است با همکاری کارشناسان باتجربه امکان مشاوره رایگان تلفنی را در طول هفته فراهم سازد. در صورتیکه می خواهید با کارشناسان مرتبط مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید.

مشاوره رایگان از طریق ایمیل :

سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط ارائه می گردد و یک نسخه از آن هم در سایت به نمایش در می آید . اگر مجددا سوال داشتید باز هم از طریق سایت سوالتان را بپرسید و ایمیل نزنید . به ایمیل ها پاسخی داده نمی شود . برای مشاوره رایگان با کارشناس کلیک کنید

مشاوره رایگان از طریق تلگرام :

شما می توانید از طریق پیام رسان تلگرام سوالتان را مطرح نمایید. سعی کنید سوالتان را کامل و دقیق بپرسید و نیازی به گرفتن اجازه و یا سلام و علیک نیست. به سوال شما در سریعترین زمان ممکن پاسخ داده خواهد شد.بر روی لینک تلگرام کلیک کنید.

پاسخگویی از طریق صفحه اینستاگرام:

شما می توانید از طریق فالو کردن صفحه اینستاگرام بیمه جو سوالتان را مطرح نمایید. در اوقات فراغت جواب سوال شما را می دهم و بهتر است در دایرکت سوالتان را بپرسید. بر روی لینک زیر کلیک کنید و صفحه ما را فالو کنید:

https://www.instagram.com/bimego.ir/


پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

مقصر تصادف در هنگام باز کردن درب خودرو

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

محاسبه دیه پارگی رباط قدامی به نرخ 1400

شما از حمایت درمانی برخوردار نمی باشید یعنی چه؟

بررسی سختی کار راننده لیفتراک

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر