تامین اجتماعی صحت کارکرد کارگر را احراز نمی نماید؟

 

مظفر پورولی: سلام! بنده حدودا ۲۰ سال برای برادرم کار کردم. پیمانکاری داشت ایشان برایم بیمه رد نکرده است. بنده به اداره کار شکایت کردم که بعد از تحقیقات ۱۴سال را تایید کردند و رای را به بیمه بردم. حالا رسیدگی نمی کنند. چند سال هست که الکی سر می دوانند می گویند که رای مخدوش بوده است. به حراست کار اداره کار واقع در سهروردی فرستادند. تازه من راضی شدم بیمه حساب کنه خودم پرداخت کنم واقعآ دیگه خسته شدم لطفا راهنماییم کنید ممنونم؟

پاسخ: اگر مشکلی نداشته باشد حراست اداره کار، کارکردتان را تایید می نماید و مشکلی پیش نمی آید. معمولا در کارهای فامیلی و مخصوصا از نوع پیمانکاری تقلبات فراوانی صورت می پذیرد و تامین اجتماعی این حق را دارد که پرونده را برای بررسی مجدد ارجاع دهد . اگر حراست اداره کار کارکردتان را تایید کرد و شعبه تامین اجتماعی نپذیرفت به اداره کل تامین اجتماعی استان مراجعه کنید.

مشاوره رایگان تلفنی : سایت بیمه جو مفتخر است با همکاری کارشناسان باتجربه امکان مشاوره رایگان تلفنی را در طول هفته فراهم سازد. در صورتیکه می خواهید با کارشناسان مرتبط مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید.

مشاوره رایگان از طریق ایمیل : سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط ارائه می گردد و یک نسخه از آن هم در سایت به نمایش در می آید . اگر مجددا سوال داشتید باز هم از طریق سایت سوالتان را بپرسید و ایمیل نزنید . به ایمیل ها پاسخی داده نمی شود . برای مشاوره رایگان با کارشناس کلیک کنید.

مشاوره رایگان از طریق تلگرام : شما می توانید از طریق پیام رسان تلگرام سوالتان را مطرح نمایید. سعی کنید سوالتان را کامل و دقیق بپرسید و نیازی به گرفتن اجازه و یا سلام و علیک نیست. به سوال شما در سریعترین زمان ممکن پاسخ داده خواهد شد. شماره تلگرام ما 09333644122 است.

مشاوره رایگان از طریق اینستاگرام : شما می توانید از طریق فالو کردن صفحه اینستاگرام بیمه جو سوالتان را مطرح نمایید. در اوقات فراغت جواب سوال شما را می دهم و بهتر است در دایرکت سوالتان را بپرسید. بر روی لینک زیر کلیک کنید و صفحه ما را فالو کنید : https://www.instagram.com/bimego.ir/