تامین اجتماعی صحت کارکرد کارگر را احراز نمی نماید؟

 

مظفر پورولی: سلام! بنده حدودا ۲۰ سال برای برادرم کار کردم. پیمانکاری داشت ایشان برایم بیمه رد نکرده است. بنده به اداره کار شکایت کردم که بعد از تحقیقات ۱۴سال را تایید کردند و رای را به بیمه بردم. حالا رسیدگی نمی کنند. چند سال هست که الکی سر می دوانند می گویند که رای مخدوش بوده است. به حراست کار اداره کار واقع در سهروردی فرستادند. تازه من راضی شدم بیمه حساب کنه خودم پرداخت کنم واقعآ دیگه خسته شدم لطفا راهنماییم کنید ممنونم؟

پاسخ: اگر مشکلی نداشته باشد حراست اداره کار، کارکردتان را تایید می نماید و مشکلی پیش نمی آید. معمولا در کارهای فامیلی و مخصوصا از نوع پیمانکاری تقلبات فراوانی صورت می پذیرد و تامین اجتماعی این حق را دارد که پرونده را برای بررسی مجدد ارجاع دهد . اگر حراست اداره کار کارکردتان را تایید کرد و شعبه تامین اجتماعی نپذیرفت به اداره کل تامین اجتماعی استان مراجعه کنید.

در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

حقوق ازکارافتادگی 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر