ازکارافتادگی به علت مشکلات آئورت

 

کمال: بنده ۴ سال سابقه بیمه تامین اجتماعی دارم  و به عنوان کارگر ساده در مغازه پدرم ( پوشاک فروشی) بیمه شدم  و چون کارفرما پدرم است بیمه بیکاری شامل من نمی شود  و در پرونده بیمه من اعلام کردم که بیماری مادرزادی تنگی آئورت دارم و چون سال قبل از اینکه بیمه بشوم  عمل کردم و برایم فنر گذاشتند و از عوارض دیگه این بیماری باعث شلی دریچه آئورت و دریچه میترال و همچنین فشار خون بالا شده است که قرص و رژیم غذایی دارم . خواستم بدانم با این شرایطم می توانم درخواست از کارافتادگی بکنم . با سپاس فراوان؟

پاسخ: می توانید درخواست ازکارافتادگی دهید. وضعیت ازکارافتادگی شما بررسی می شود و وضعیت قبل از بیمه شدن شما نیز بررسی خواهد شد و در صورت تشدید بیماری امکان ازکارافتادگی کلی تان وجود دارد.

در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

حقوق ازکارافتادگی 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر