ازکارافتادگی به علت مشکلات آئورت

 

کمال: بنده ۴ سال سابقه بیمه تامین اجتماعی دارم  و به عنوان کارگر ساده در مغازه پدرم ( پوشاک فروشی) بیمه شدم  و چون کارفرما پدرم است بیمه بیکاری شامل من نمی شود  و در پرونده بیمه من اعلام کردم که بیماری مادرزادی تنگی آئورت دارم و چون سال قبل از اینکه بیمه بشوم  عمل کردم و برایم فنر گذاشتند و از عوارض دیگه این بیماری باعث شلی دریچه آئورت و دریچه میترال و همچنین فشار خون بالا شده است که قرص و رژیم غذایی دارم . خواستم بدانم با این شرایطم می توانم درخواست از کارافتادگی بکنم . با سپاس فراوان؟

پاسخ: می توانید درخواست ازکارافتادگی دهید. وضعیت ازکارافتادگی شما بررسی می شود و وضعیت قبل از بیمه شدن شما نیز بررسی خواهد شد و در صورت تشدید بیماری امکان ازکارافتادگی کلی تان وجود دارد.

مشاوره رایگان تلفنی : سایت بیمه جو مفتخر است با همکاری کارشناسان باتجربه امکان مشاوره رایگان تلفنی را در طول هفته فراهم سازد. در صورتیکه می خواهید با کارشناسان مرتبط مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید.

مشاوره رایگان از طریق ایمیل : سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط ارائه می گردد و یک نسخه از آن هم در سایت به نمایش در می آید . اگر مجددا سوال داشتید باز هم از طریق سایت سوالتان را بپرسید و ایمیل نزنید . به ایمیل ها پاسخی داده نمی شود . برای مشاوره رایگان با کارشناس کلیک کنید.

مشاوره رایگان از طریق تلگرام : شما می توانید از طریق پیام رسان تلگرام سوالتان را مطرح نمایید. سعی کنید سوالتان را کامل و دقیق بپرسید و نیازی به گرفتن اجازه و یا سلام و علیک نیست. به سوال شما در سریعترین زمان ممکن پاسخ داده خواهد شد. شماره تلگرام ما 09333644122 است.

مشاوره رایگان از طریق اینستاگرام : شما می توانید از طریق فالو کردن صفحه اینستاگرام بیمه جو سوالتان را مطرح نمایید. در اوقات فراغت جواب سوال شما را می دهم و بهتر است در دایرکت سوالتان را بپرسید. بر روی لینک زیر کلیک کنید و صفحه ما را فالو کنید : https://www.instagram.com/bimego.ir/