دیه دررفتگی دست

 

فرهاد: سلام! پدر من بیمه حوادث انفرادی دارد. در حال کار بودند. از ارتفاع یک متری سقوط می کنند. دچار شکستی رادیوس دست راست که در عمل با دو عدد پین می گذارند و همچنین در رفتگی دست براشون اتفاق می افتد. می خواستم:

1.     میزان دیه ایشان چقدر هست؟

2.     آیا این که پزشک معتمد انجام میده در میزان درصد تاثیری دارد؟

پاسخ به سوالات فوق به شرح زیر است:

1.     بابت شکستگی 8 درصد دیه کامل دارد معادل 26 میلیون و 400 هزار تومان. بابت در رفتگی اگر از قسمتی دیگر باشد 4 درصد دیه دارد معادل 13 میلیون و 200 هزار تومان. البته به نرخ سال 99 و در سال جدید بیشتر می شود.

2.     معمولا پزشک معتمد خود بیمه دیه را کمتر محاسبه می کند.

مشاوره رایگان تلفنی : سایت بیمه جو مفتخر است با همکاری کارشناسان باتجربه امکان مشاوره رایگان تلفنی را در طول هفته فراهم سازد. در صورتیکه می خواهید با کارشناسان مرتبط مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید.

مشاوره رایگان از طریق ایمیل : سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط ارائه می گردد و یک نسخه از آن هم در سایت به نمایش در می آید . اگر مجددا سوال داشتید باز هم از طریق سایت سوالتان را بپرسید و ایمیل نزنید . به ایمیل ها پاسخی داده نمی شود . برای مشاوره رایگان با کارشناس کلیک کنید.

مشاوره رایگان از طریق تلگرام : شما می توانید از طریق پیام رسان تلگرام سوالتان را مطرح نمایید. سعی کنید سوالتان را کامل و دقیق بپرسید و نیازی به گرفتن اجازه و یا سلام و علیک نیست. به سوال شما در سریعترین زمان ممکن پاسخ داده خواهد شد. شماره تلگرام ما 09333644122 است.

مشاوره رایگان از طریق اینستاگرام : شما می توانید از طریق فالو کردن صفحه اینستاگرام بیمه جو سوالتان را مطرح نمایید. در اوقات فراغت جواب سوال شما را می دهم و بهتر است در دایرکت سوالتان را بپرسید. بر روی لینک زیر کلیک کنید و صفحه ما را فالو کنید : https://www.instagram.com/bimego.ir/