خسارت سایر بیمه دانا

 

آریا: سلام! من راننده مقصر تصادفم که بیمه دانا دارم و ماشینم را با جرثقیل به تعمیرگاه انتقال دادم و در حال تعمیر است. آیا برای جبران خسارت خودرو زیاندیده لازم است من و خودرو به محل پرداخت خسارت دانا مراجعه کنبم یا بیمه سیار دانا می تواند به محل خودرو بیاید.در ضمن خودرو زیان دیده خسارتش زیر یک میلیون است؟

پاسخ: متاسفانه بیمه دانا خسارت سایر ندارد. باید به یکی از مراکز 4 گانه پرداخت خسارت در شهر تهران و یا مراکز پرداخت خسارت شهرستان ها مراجعه کنید. البته بعضی وقت ها دیده ام وقتی حضوری مراجعه کرده اید و درخواست داده اید کارشناس برای بازدید آمده است .

مشاوره رایگان تلفنی : سایت بیمه جو مفتخر است با همکاری کارشناسان باتجربه امکان مشاوره رایگان تلفنی را در طول هفته فراهم سازد. در صورتیکه می خواهید با کارشناسان مرتبط مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید.

مشاوره رایگان از طریق ایمیل : سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط ارائه می گردد و یک نسخه از آن هم در سایت به نمایش در می آید . اگر مجددا سوال داشتید باز هم از طریق سایت سوالتان را بپرسید و ایمیل نزنید . به ایمیل ها پاسخی داده نمی شود . برای مشاوره رایگان با کارشناس کلیک کنید.

مشاوره رایگان از طریق تلگرام : شما می توانید از طریق پیام رسان تلگرام سوالتان را مطرح نمایید. سعی کنید سوالتان را کامل و دقیق بپرسید و نیازی به گرفتن اجازه و یا سلام و علیک نیست. به سوال شما در سریعترین زمان ممکن پاسخ داده خواهد شد. شماره تلگرام ما 09333644122 است.

مشاوره رایگان از طریق اینستاگرام : شما می توانید از طریق فالو کردن صفحه اینستاگرام بیمه جو سوالتان را مطرح نمایید. در اوقات فراغت جواب سوال شما را می دهم و بهتر است در دایرکت سوالتان را بپرسید. بر روی لینک زیر کلیک کنید و صفحه ما را فالو کنید : https://www.instagram.com/bimego.ir/