حقوق نگهبان و انباردار طبق قانون کار

 

محمد زرین: سلام! بنده به مدت 5 سال در شهرک صنعتی پرند به عنوان انبار دار با 11سال سابقه مشغول هستم. در صورتی که بنده ساعت کاری مشخصی ندارم و بصورت 24ساعته سر کار می باشم یعنی انبار دار هستم و نگهبانی شب هم به عهده بنده گذاشته اند که هیچ امکاناتی هم در اختیار بنده نیست! یعنی غذا و هیچی بهم نمی دهدند. فقط یک خونه 35 متری داخل شرکت هست که آن هم بوی نم و جای تنگ آدم اذیت می شود؟!

حقوق بنده 5500 است! پنج ملیون و پانصد .می خواهم بدانم حق الزحمه کلی بنده چقدر است؟ اگر شکایت کنم قانون چگونه محاسبه می کند؟ ضمنا توی این 5 سال یکبار قرار داد یکساله امضا کرده ام آنهم سفید بود؟

پاسخ: حق الزحمه کلی براساس قراردادتان مشخص می شود. چون قرارداد سفید امضاء داشته اید حداقل طبق قانون کار محاسبه می شود. باید اضافه کاری و شب کاریتان هم حساب شود. اما باید پرینت حضور و غیاب داشته باشید و یا نیاز به بازرسی اداره کار است. به نظر من با حقوقی که می گیرید در شکایت به اداره کار به جایی نمی رسید. نهایتا روزانه 4 یا 5 ساعت اضافه کار حاسب شود که به همین مبلغی که الان می گیرید می رسید. مشکل تان نداشتن قرارداد مشخص است.

در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

حقوق ازکارافتادگی 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر