حقوق نگهبان و انباردار طبق قانون کار

 

محمد زرین: سلام! بنده به مدت 5 سال در شهرک صنعتی پرند به عنوان انبار دار با 11سال سابقه مشغول هستم. در صورتی که بنده ساعت کاری مشخصی ندارم و بصورت 24ساعته سر کار می باشم یعنی انبار دار هستم و نگهبانی شب هم به عهده بنده گذاشته اند که هیچ امکاناتی هم در اختیار بنده نیست! یعنی غذا و هیچی بهم نمی دهدند. فقط یک خونه 35 متری داخل شرکت هست که آن هم بوی نم و جای تنگ آدم اذیت می شود؟!

حقوق بنده 5500 است! پنج ملیون و پانصد .می خواهم بدانم حق الزحمه کلی بنده چقدر است؟ اگر شکایت کنم قانون چگونه محاسبه می کند؟ ضمنا توی این 5 سال یکبار قرار داد یکساله امضا کرده ام آنهم سفید بود؟

پاسخ: حق الزحمه کلی براساس قراردادتان مشخص می شود. چون قرارداد سفید امضاء داشته اید حداقل طبق قانون کار محاسبه می شود. باید اضافه کاری و شب کاریتان هم حساب شود. اما باید پرینت حضور و غیاب داشته باشید و یا نیاز به بازرسی اداره کار است. به نظر من با حقوقی که می گیرید در شکایت به اداره کار به جایی نمی رسید. نهایتا روزانه 4 یا 5 ساعت اضافه کار حاسب شود که به همین مبلغی که الان می گیرید می رسید. مشکل تان نداشتن قرارداد مشخص است.

قبول وکالت پرونده های شما:

تنظیم دادخواست، شکوائیه، لایحه دفاعیه و اظهارنامه برای هیات های موضوع قانون کار، دیوان عدالت اداری ، شورای حل اختلاف و مراجع قضایی و تنظیم قراردادهای کاری. پیگیری پرونده های تامین اجتماعی مانند بیمه بیکاری، احراز سوابق بیمه ای، احراز شرایط بازنشستگی، مستمری بازنشستگی، حق بیمه قراردادهای پیمانی و گرفتن مفاصاحساب بیمه ای، شرکت در هیات های بدوی و تجدیدنظر تشخیص مطالبات سازمان. پیگیری پرونده های کارگری و کارفرمایی در هیات های تشخیص، حل اختلاف اداره کار و دیوان عدالت اداری. پیگیری پرونده های مرتبط با دیه در پزشکی قانونی و دیگر مراجع قضایی . در صورتیکه می خواهید پرونده تان را به ما بسپارید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید

مشاوره رایگان تلفنی :

سایت بیمه جو مفتخر است با همکاری کارشناسان باتجربه امکان مشاوره رایگان تلفنی را در طول هفته فراهم سازد. در صورتیکه می خواهید با کارشناسان مرتبط مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید.

مشاوره رایگان از طریق ایمیل :

سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط ارائه می گردد و یک نسخه از آن هم در سایت به نمایش در می آید . اگر مجددا سوال داشتید باز هم از طریق سایت سوالتان را بپرسید و ایمیل نزنید . به ایمیل ها پاسخی داده نمی شود . برای مشاوره رایگان با کارشناس کلیک کنید

مشاوره رایگان از طریق تلگرام :

شما می توانید از طریق پیام رسان تلگرام سوالتان را مطرح نمایید. سعی کنید سوالتان را کامل و دقیق بپرسید و نیازی به گرفتن اجازه و یا سلام و علیک نیست. به سوال شما در سریعترین زمان ممکن پاسخ داده خواهد شد.بر روی لینک تلگرام کلیک کنید.

پاسخگویی از طریق صفحه اینستاگرام:

شما می توانید از طریق فالو کردن صفحه اینستاگرام بیمه جو سوالتان را مطرح نمایید. در اوقات فراغت جواب سوال شما را می دهم و بهتر است در دایرکت سوالتان را بپرسید. بر روی لینک زیر کلیک کنید و صفحه ما را فالو کنید:

https://www.instagram.com/bimego.ir/