بیمه تاسیسات ساختمان

 

وحید: سلام! بنده مدت ۲ سال است در یکی از برج های تهران به عنوان مسئول تاسیسات استخدام شدم. هیچ قراردادی با من نبسته اند و بیمه هم نکردند. بهانه ایشان این است که تا اخذ پایان کار و صدور سند ها و دریافت کد کارگاهی قادر به بستن قرارداد و بیمه پرسنل نیستیم و این موضوع همچنان ادامه دارد. آیا این ادعای مدیر ساختمان درست است؟ در ضمن مدیر ساختمان هم فردی خارج از ساختمان است و مثل بنده قرارداد ندارد. ممنونم؟

پاسخ: نه ! این بهانه ها درست نیست. می توانند کد کارگاه بگیرند و ارتباطی به پایان کار ندارد. قرارداد هم باید با  شما بسته شود. کلا هر نوع رابطه کاری که براساس پرداخت دستمزد باشد باید حق بیمه پرداخت شود.

مشاوره رایگان تلفنی : سایت بیمه جو مفتخر است با همکاری کارشناسان باتجربه امکان مشاوره رایگان تلفنی را در طول هفته فراهم سازد. در صورتیکه می خواهید با کارشناسان مرتبط مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید.

مشاوره رایگان از طریق ایمیل : سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط ارائه می گردد و یک نسخه از آن هم در سایت به نمایش در می آید . اگر مجددا سوال داشتید باز هم از طریق سایت سوالتان را بپرسید و ایمیل نزنید . به ایمیل ها پاسخی داده نمی شود . برای مشاوره رایگان با کارشناس کلیک کنید.

مشاوره رایگان از طریق تلگرام : شما می توانید از طریق پیام رسان تلگرام سوالتان را مطرح نمایید. سعی کنید سوالتان را کامل و دقیق بپرسید و نیازی به گرفتن اجازه و یا سلام و علیک نیست. به سوال شما در سریعترین زمان ممکن پاسخ داده خواهد شد. شماره تلگرام ما 09333644122 است.

مشاوره رایگان از طریق اینستاگرام : شما می توانید از طریق فالو کردن صفحه اینستاگرام بیمه جو سوالتان را مطرح نمایید. در اوقات فراغت جواب سوال شما را می دهم و بهتر است در دایرکت سوالتان را بپرسید. بر روی لینک زیر کلیک کنید و صفحه ما را فالو کنید : https://www.instagram.com/bimego.ir/