محاسبه سرعت خودرو بر حسب خط ترمز

 

سلام خسته نباشید! بنده در آزاد راه در حال رفتن مسیر مستقیم بودم. سر یه سه راهی که هیچ گونه تابلویی راهنمایی وجود نداشت یک خودروی پارس از باند کند رو به صورت لحظه ای اقدام به گردش به چپ کرد و می خواست که به طرف سه راهی خارج بشه! ماشین من به قسمت پهلویی سمت راننده برخود کرده که طبق ماده ۱۵۲ خودش کامل مقصر هست چون گردش به چپ داشته است .

حال افسر راهنمایی ۵۰ ۵۰ اعلام کردند بخاطر داشتن ۲۲ متر خط ترمز  و به این دلیل که سرعت بنده زیاده بوده! طبق ماده ۱۲۹ باید در ورودی تقاطع ها از سرعت کاسته بشود . حالا می خواستم بدانم آیا نبودن هیچ گونه تابلویی سرعت و تقاطع و تاثیر دارد روی مقصر نبودن من و اینکه فرمول خط ترمز چیست و با چه فرمولی خط ترمز را محاسبه می کنند که سرعت ماشین بدست بیاید. من که ۲۲ متر خط ترمز داشتم و ماشینم ۴۰۵ بوده سرعت چند بدست می آید! اگه برایم محاسبه کنید و فرمول را بفرمایید متشکر می شوم؟

پاسخ: اگر سرعت تان بیش از حد ممکن باشد می توان گفت درست بوده است. البته بستگی به سرعت تان داشته است. بعضی افسرها کلا کسی که انحراف داشته است را مقصر می کنند. فرمول خط ترمز را بر حسب شتاب ماشین و سرعت اولیه در نظر می گیرند: X=1/2 * at^2 + v0*t

اعتراض کنید احتمال تغییر رای هست.

 

قبول وکالت پرونده های شما:

تنظیم دادخواست، شکوائیه، لایحه دفاعیه و اظهارنامه برای هیات های موضوع قانون کار، دیوان عدالت اداری ، شورای حل اختلاف و مراجع قضایی و تنظیم قراردادهای کاری. پیگیری پرونده های تامین اجتماعی مانند بیمه بیکاری، احراز سوابق بیمه ای، احراز شرایط بازنشستگی، مستمری بازنشستگی، حق بیمه قراردادهای پیمانی و گرفتن مفاصاحساب بیمه ای، شرکت در هیات های بدوی و تجدیدنظر تشخیص مطالبات سازمان. پیگیری پرونده های کارگری و کارفرمایی در هیات های تشخیص، حل اختلاف اداره کار و دیوان عدالت اداری. پیگیری پرونده های مرتبط با دیه در پزشکی قانونی و دیگر مراجع قضایی . در صورتیکه می خواهید پرونده تان را به ما بسپارید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید

مشاوره رایگان تلفنی :

سایت بیمه جو مفتخر است با همکاری کارشناسان باتجربه امکان مشاوره رایگان تلفنی را در طول هفته فراهم سازد. در صورتیکه می خواهید با کارشناسان مرتبط مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید.

مشاوره رایگان از طریق ایمیل :

سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط ارائه می گردد و یک نسخه از آن هم در سایت به نمایش در می آید . اگر مجددا سوال داشتید باز هم از طریق سایت سوالتان را بپرسید و ایمیل نزنید . به ایمیل ها پاسخی داده نمی شود . برای مشاوره رایگان با کارشناس کلیک کنید

مشاوره رایگان از طریق تلگرام :

شما می توانید از طریق پیام رسان تلگرام سوالتان را مطرح نمایید. سعی کنید سوالتان را کامل و دقیق بپرسید و نیازی به گرفتن اجازه و یا سلام و علیک نیست. به سوال شما در سریعترین زمان ممکن پاسخ داده خواهد شد.بر روی لینک تلگرام کلیک کنید.

پاسخگویی از طریق صفحه اینستاگرام:

شما می توانید از طریق فالو کردن صفحه اینستاگرام بیمه جو سوالتان را مطرح نمایید. در اوقات فراغت جواب سوال شما را می دهم و بهتر است در دایرکت سوالتان را بپرسید. بر روی لینک زیر کلیک کنید و صفحه ما را فالو کنید:

https://www.instagram.com/bimego.ir/


پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

مقصر تصادف در هنگام باز کردن درب خودرو

محاسبه دیه پارگی رباط قدامی به نرخ 1400

شما از حمایت درمانی برخوردار نمی باشید یعنی چه؟

بررسی سختی کار راننده لیفتراک

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر