شکایت از کارفرما برای دریافت بیمه

 

ریحانه امینی: سلام! من ۷ ماه در مجموعه سالن زیبایی در حال فعالیتم. از مرداد تا اسفند ۹۹! از تاریخ آذر ماه ۹۹ سیستم واریزی روزانه برای ما فعال شده و کارفرما به هیچ عنوان قبول نمیکنه که من را بیمه کند. می خواستم بدانم راجع به اون ۳ ۴ ماه اول که واریزی ماهیانه بوده حق شکایت دارم ؟

پاسخ: شما در مورد تمامی دوره زمانی یاد شده امکان شکایت دارید. ربطی به سیستم واریزی روزانه یا ماهیانه ندارد. فقط باید مدارکی داشته باشید که نشان دهد برای ایشان کار می کرده اید. همین.

مشاوره رایگان تلفنی : سایت بیمه جو مفتخر است با همکاری کارشناسان باتجربه امکان مشاوره رایگان تلفنی را در طول هفته فراهم سازد. در صورتیکه می خواهید با کارشناسان مرتبط مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید.

مشاوره رایگان از طریق ایمیل : سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط ارائه می گردد و یک نسخه از آن هم در سایت به نمایش در می آید . اگر مجددا سوال داشتید باز هم از طریق سایت سوالتان را بپرسید و ایمیل نزنید . به ایمیل ها پاسخی داده نمی شود . برای مشاوره رایگان با کارشناس کلیک کنید.

مشاوره رایگان از طریق تلگرام : شما می توانید از طریق پیام رسان تلگرام سوالتان را مطرح نمایید. سعی کنید سوالتان را کامل و دقیق بپرسید و نیازی به گرفتن اجازه و یا سلام و علیک نیست. به سوال شما در سریعترین زمان ممکن پاسخ داده خواهد شد. شماره تلگرام ما 09333644122 است.

مشاوره رایگان از طریق اینستاگرام : شما می توانید از طریق فالو کردن صفحه اینستاگرام بیمه جو سوالتان را مطرح نمایید. در اوقات فراغت جواب سوال شما را می دهم و بهتر است در دایرکت سوالتان را بپرسید. بر روی لینک زیر کلیک کنید و صفحه ما را فالو کنید : https://www.instagram.com/bimego.ir/