شکایت به علت عدم پرداخت حق بیمه

 

سلام وقت بخیر! من اپراتور جایگاه  CNGهستم. شرکت بهره بردار بیمه آبان ماه سال قبل را برامون واریز نکرده است. اعتراض کردیم میگه اینور سال واریز می کنیم. می خواستم ببینم آیا میتونه اینکارو انجام بده و واریز کنه یا نه؟ و بفرمایید درصورتیکه واریز نکرد چکار می تونیم انجام بدهیم ؟ممنون از راهنماییتون؟

پاسخ: تا 6 ماه می تواند واریز کند. البته جریمه می شود. اگر واریز نکرد و ماه های قبل و یا بعد از آن را واریز کرده بود بهتر است به تامین اجتماعی بابت آبان ماه اطلاع رسانی کنید تا خودش حق بیمه را تعیین و با جریمه ارسال کند. اگر ماه های قبل و بعد از آن را پرداخت نکرده باشد بهتر است از طریق اداره کار شکایت کنید. البته توصیه می کنم اگر در حال کار در آنجا هستید شکایت نکنید.

قبول وکالت پرونده های شما:

تنظیم دادخواست، شکوائیه، لایحه دفاعیه و اظهارنامه برای هیات های موضوع قانون کار، دیوان عدالت اداری ، شورای حل اختلاف و مراجع قضایی و تنظیم قراردادهای کاری. پیگیری پرونده های تامین اجتماعی مانند بیمه بیکاری، احراز سوابق بیمه ای، احراز شرایط بازنشستگی، مستمری بازنشستگی، حق بیمه قراردادهای پیمانی و گرفتن مفاصاحساب بیمه ای، شرکت در هیات های بدوی و تجدیدنظر تشخیص مطالبات سازمان. پیگیری پرونده های کارگری و کارفرمایی در هیات های تشخیص، حل اختلاف اداره کار و دیوان عدالت اداری. پیگیری پرونده های مرتبط با دیه در پزشکی قانونی و دیگر مراجع قضایی . در صورتیکه می خواهید پرونده تان را به ما بسپارید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید

مشاوره رایگان تلفنی :

سایت بیمه جو مفتخر است با همکاری کارشناسان باتجربه امکان مشاوره رایگان تلفنی را در طول هفته فراهم سازد. در صورتیکه می خواهید با کارشناسان مرتبط مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید.

پاسخگویی از طریق صفحه اینستاگرام:

شما می توانید از طریق فالو کردن صفحه اینستاگرام بیمه جو سوالتان را مطرح نمایید. در اوقات فراغت جواب سوال شما را می دهم و بهتر است در دایرکت سوالتان را بپرسید. بر روی لینک زیر کلیک کنید و صفحه ما را فالو کنید:

https://www.instagram.com/bimego.ir/


پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

حقوق منشی در سال 1400

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

دیه شکستگی بینی در سال 1400

مقصر تصادف در هنگام باز کردن درب خودرو

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر