شکایت به علت عدم پرداخت حق بیمه

 

سلام وقت بخیر! من اپراتور جایگاه  CNGهستم. شرکت بهره بردار بیمه آبان ماه سال قبل را برامون واریز نکرده است. اعتراض کردیم میگه اینور سال واریز می کنیم. می خواستم ببینم آیا میتونه اینکارو انجام بده و واریز کنه یا نه؟ و بفرمایید درصورتیکه واریز نکرد چکار می تونیم انجام بدهیم ؟ممنون از راهنماییتون؟

پاسخ: تا 6 ماه می تواند واریز کند. البته جریمه می شود. اگر واریز نکرد و ماه های قبل و یا بعد از آن را واریز کرده بود بهتر است به تامین اجتماعی بابت آبان ماه اطلاع رسانی کنید تا خودش حق بیمه را تعیین و با جریمه ارسال کند. اگر ماه های قبل و بعد از آن را پرداخت نکرده باشد بهتر است از طریق اداره کار شکایت کنید. البته توصیه می کنم اگر در حال کار در آنجا هستید شکایت نکنید.

در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

حقوق ازکارافتادگی 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر