محاسبه دیه پارگی رباط پا

 

سلام وقتتون بخیر! ببخشید من درحین کار در ساختمان دچار پارگی رباط بغل زانوی چپ شدم که به دکتر شخصی رفتم که فاقد برگه اورژانس و بیمارستان می باشم و به بیمه مراجعه کردیم. آیا بیمه تعلق می گیرد و اگر گرفت دیه پارگی کامل رباط چقدر است؟ ممنونم؟

پاسخ: دیه پارگی رباط جانبی 4 درصد دیه کامل است معادل 13 میلیون و 200 هزار تومان در سال 99. احتمالا بیمه ایراد می گیرد چون باید حادثه کاری را ثابت نمایید و بدون گزارش اورژانس و بیمارستان نمی توان به سادگی حادثه ناشی از کار را ثابت کرد.

مشاوره رایگان تلفنی : سایت بیمه جو مفتخر است با همکاری کارشناسان باتجربه امکان مشاوره رایگان تلفنی را در طول هفته فراهم سازد. در صورتیکه می خواهید با کارشناسان مرتبط مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید.

مشاوره رایگان از طریق ایمیل : سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط ارائه می گردد و یک نسخه از آن هم در سایت به نمایش در می آید . اگر مجددا سوال داشتید باز هم از طریق سایت سوالتان را بپرسید و ایمیل نزنید . به ایمیل ها پاسخی داده نمی شود . برای مشاوره رایگان با کارشناس کلیک کنید.

مشاوره رایگان از طریق تلگرام : شما می توانید از طریق پیام رسان تلگرام سوالتان را مطرح نمایید. سعی کنید سوالتان را کامل و دقیق بپرسید و نیازی به گرفتن اجازه و یا سلام و علیک نیست. به سوال شما در سریعترین زمان ممکن پاسخ داده خواهد شد. شماره تلگرام ما 09333644122 است.

مشاوره رایگان از طریق اینستاگرام : شما می توانید از طریق فالو کردن صفحه اینستاگرام بیمه جو سوالتان را مطرح نمایید. در اوقات فراغت جواب سوال شما را می دهم و بهتر است در دایرکت سوالتان را بپرسید. بر روی لینک زیر کلیک کنید و صفحه ما را فالو کنید : https://www.instagram.com/bimego.ir/