دیه عفونت شکم

 

حسین: طي جلسات فيزيوتراپي شكمم دچار سوختگي و عفونت شد كه براي جلوگيري از پيشرفت عفونت مجبور به جراحي شدم. حالا دادگاه حكم به پنجاه درصد قصور پزشكي و درمان نامناسب داده است. باتوجه به هزينه هاي درمان و بيمارستان و با حكم فعلي چقدر ديه تعلق مي گيرد؟ممنون از توجهتون؟

پاسخ: یعنی 50 درصد دیه باید توسط پزشک پرداخت گردد. بابت هزینه های درمان باید جداگانه شکایت شودمگر ایکه در رای دادگاه آمده باشد. دیه را پزشکی قانونی مشخص می کند. باید ببینید پزشکی قانونی یا دادسرای پزشکی چند درصد دیه تعیین کرده اند.

مشاوره رایگان تلفنی : سایت بیمه جو مفتخر است با همکاری کارشناسان باتجربه امکان مشاوره رایگان تلفنی را در طول هفته فراهم سازد. در صورتیکه می خواهید با کارشناسان مرتبط مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید.

مشاوره رایگان از طریق ایمیل : سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط ارائه می گردد و یک نسخه از آن هم در سایت به نمایش در می آید . اگر مجددا سوال داشتید باز هم از طریق سایت سوالتان را بپرسید و ایمیل نزنید . به ایمیل ها پاسخی داده نمی شود . برای مشاوره رایگان با کارشناس کلیک کنید.

مشاوره رایگان از طریق تلگرام : شما می توانید از طریق پیام رسان تلگرام سوالتان را مطرح نمایید. سعی کنید سوالتان را کامل و دقیق بپرسید و نیازی به گرفتن اجازه و یا سلام و علیک نیست. به سوال شما در سریعترین زمان ممکن پاسخ داده خواهد شد. شماره تلگرام ما 09333644122 است.

مشاوره رایگان از طریق اینستاگرام : شما می توانید از طریق فالو کردن صفحه اینستاگرام بیمه جو سوالتان را مطرح نمایید. در اوقات فراغت جواب سوال شما را می دهم و بهتر است در دایرکت سوالتان را بپرسید. بر روی لینک زیر کلیک کنید و صفحه ما را فالو کنید : https://www.instagram.com/bimego.ir/