درخواست وام برای مستمری بگیران تامین اجتماعی

 

رضا: سلام جناب خسته نباشید! " بازنشسته گرامی باتوجه به عدم صدور دفاتر درمانی جهت ایجاد حساب کاربری و تکمیل مشخصات هویتی به سامانه es.tamin.ir مراجعه نمائید.روابط عمومی اداره کل تامین اجتماعی غرب تهران". پیامک بالا چند روز پیش برای من ارسال شد وارد سایت شدم اما از قبل بنده ثبت نام شده بودم و به اصطلاح اکانت داشتم. در حال حاضر چه کاری باید انجام بدم و اینکه بعد از تموم شدن برگه های دفترچه چه مراحلی رو باید طی کنم؟

یک سوال دیگه این وامی که به مستمری بگیران گفتن تعلق میگیره مبلغش چقدره و از چه طریقی باید انجام بشه؟ عذر خواهی میکنم چون پدر بنده معلول هستند و قادر به حرکت نیستند رفت و امدشون سخته میخواستم تا حایی که میشه با حداقل رفت و امد این کار انجام بشه ممنون میشم پاسخگو باشید؟

پاسخ:دیگر دفترچه درمانی چاپ نمی شود و شما با کارت ملی تان می توانید از خدمات درمانی استفاده کنید. اگر حسابتان در سایت وجود دارد مشکلی نیست و نیازی به ثبت نام ندارید. وام فوق مبلغش 5 میلیون تومان است و باید با  داشتن مدارک شناسائی و بیمه ای از طریق سایت تامین اجتماعی درخواست تان را به صورت الکترونیکی ارائه کنید.

 

در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

حقوق ازکارافتادگی 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر