درخواست وام برای مستمری بگیران تامین اجتماعی

 

رضا: سلام جناب خسته نباشید! " بازنشسته گرامی باتوجه به عدم صدور دفاتر درمانی جهت ایجاد حساب کاربری و تکمیل مشخصات هویتی به سامانه es.tamin.ir مراجعه نمائید.روابط عمومی اداره کل تامین اجتماعی غرب تهران". پیامک بالا چند روز پیش برای من ارسال شد وارد سایت شدم اما از قبل بنده ثبت نام شده بودم و به اصطلاح اکانت داشتم. در حال حاضر چه کاری باید انجام بدم و اینکه بعد از تموم شدن برگه های دفترچه چه مراحلی رو باید طی کنم؟

یک سوال دیگه این وامی که به مستمری بگیران گفتن تعلق میگیره مبلغش چقدره و از چه طریقی باید انجام بشه؟ عذر خواهی میکنم چون پدر بنده معلول هستند و قادر به حرکت نیستند رفت و امدشون سخته میخواستم تا حایی که میشه با حداقل رفت و امد این کار انجام بشه ممنون میشم پاسخگو باشید؟

پاسخ:دیگر دفترچه درمانی چاپ نمی شود و شما با کارت ملی تان می توانید از خدمات درمانی استفاده کنید. اگر حسابتان در سایت وجود دارد مشکلی نیست و نیازی به ثبت نام ندارید. وام فوق مبلغش 5 میلیون تومان است و باید با  داشتن مدارک شناسائی و بیمه ای از طریق سایت تامین اجتماعی درخواست تان را به صورت الکترونیکی ارائه کنید.

 

مشاوره رایگان تلفنی : سایت بیمه جو مفتخر است با همکاری کارشناسان باتجربه امکان مشاوره رایگان تلفنی را در طول هفته فراهم سازد. در صورتیکه می خواهید با کارشناسان مرتبط مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید.

مشاوره رایگان از طریق ایمیل : سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط ارائه می گردد و یک نسخه از آن هم در سایت به نمایش در می آید . اگر مجددا سوال داشتید باز هم از طریق سایت سوالتان را بپرسید و ایمیل نزنید . به ایمیل ها پاسخی داده نمی شود . برای مشاوره رایگان با کارشناس کلیک کنید.

مشاوره رایگان از طریق تلگرام : شما می توانید از طریق پیام رسان تلگرام سوالتان را مطرح نمایید. سعی کنید سوالتان را کامل و دقیق بپرسید و نیازی به گرفتن اجازه و یا سلام و علیک نیست. به سوال شما در سریعترین زمان ممکن پاسخ داده خواهد شد. شماره تلگرام ما 09333644122 است.

مشاوره رایگان از طریق اینستاگرام : شما می توانید از طریق فالو کردن صفحه اینستاگرام بیمه جو سوالتان را مطرح نمایید. در اوقات فراغت جواب سوال شما را می دهم و بهتر است در دایرکت سوالتان را بپرسید. بر روی لینک زیر کلیک کنید و صفحه ما را فالو کنید : https://www.instagram.com/bimego.ir/