حق بیمه پیک موتوری

 

داود محمدی: سلام‌! در ‌مورد ‌اصلاح ‌صحبتم ‌من‌ به ‌مدت‌ ۱۵‌سال ‌به ‌عنوان‌ پیک‌ موتوری ‌در ‌اختیار ‌‌شرکا‌‌ بودم. ‌اما ‌فقط ‌۵‌ سال ‌بیمه ‌به ‌عنوان کارگر ‌برایم ‌رد‌ کردند. ‌‌آیا ‌کارفرما ‌‌می تواند ‌‌بیمه ‌معوقه ‌را‌ پرداخت ‌کند ‌یا ‌خودم ‌می توانم ‌پرداخت ‌کنم‌.

ضمنا‌‌ در ‌صورت ‌بازرسی‌ سختی ‌کار ‌تعلق ‌می گیرد.‌‌۴۷‌ سال سن ‌دارم ‌و ۳ سال ‌‌هم ‌از ‌شرکت ‌قبلی ‌دارم .‌‌لطفا ‌مرا ‌راهنمایی کنید. ‌با ‌تشکر؟

پاسخ: سختی کار تعلق نمی گیرد. باید به اداره کار شکایت کنید و رای بگیرید. بدون رای اداره کار ، تامین اجتماعی قبول نمی کند. بعد از رای اداره کار می توانید خودتان حق بیمه را هم بدهید هر چند کارفرما باید پرداخت کند. حق بیمه معوقه به صورت دو برابر حداقل حق بیمه به نرخ روز محاسبه می شود.

مشاوره رایگان تلفنی : سایت بیمه جو مفتخر است با همکاری کارشناسان باتجربه امکان مشاوره رایگان تلفنی را در طول هفته فراهم سازد. در صورتیکه می خواهید با کارشناسان مرتبط مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید.

مشاوره رایگان از طریق ایمیل : سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط ارائه می گردد و یک نسخه از آن هم در سایت به نمایش در می آید . اگر مجددا سوال داشتید باز هم از طریق سایت سوالتان را بپرسید و ایمیل نزنید . به ایمیل ها پاسخی داده نمی شود . برای مشاوره رایگان با کارشناس کلیک کنید.

مشاوره رایگان از طریق تلگرام : شما می توانید از طریق پیام رسان تلگرام سوالتان را مطرح نمایید. سعی کنید سوالتان را کامل و دقیق بپرسید و نیازی به گرفتن اجازه و یا سلام و علیک نیست. به سوال شما در سریعترین زمان ممکن پاسخ داده خواهد شد. شماره تلگرام ما 09333644122 است.

مشاوره رایگان از طریق اینستاگرام : شما می توانید از طریق فالو کردن صفحه اینستاگرام بیمه جو سوالتان را مطرح نمایید. در اوقات فراغت جواب سوال شما را می دهم و بهتر است در دایرکت سوالتان را بپرسید. بر روی لینک زیر کلیک کنید و صفحه ما را فالو کنید : https://www.instagram.com/bimego.ir/