تحت تکفل پدر قرار گرفتن در بیمه تامین اجتماعی

 

خان زاده: بنده کارمند دولت بودم که استعفا دادم و درحال حاضر بیکار هستم. آیا می توانم از طریق پدرم که بازنشسته فرهنگی هستند تحت پوشش بیمه قرار بگیرم یا خیر؟ اگر جواب مثبت هست لطفا بفرمایید باید به کجا مراجعه کنم تا از طریق پدرم بیمه ام را فعال کنم؟

پاسخ: اگر دختر هستید و مجردید ایشان می توانند شما را بیمه درمانی کنند.پدرتان باید به محل کارشان مراجعه کنند و درخواست دهند شما تحت تکفل شان قرار گیرید.

مشاوره رایگان تلفنی : سایت بیمه جو مفتخر است با همکاری کارشناسان باتجربه امکان مشاوره رایگان تلفنی را در طول هفته فراهم سازد. در صورتیکه می خواهید با کارشناسان مرتبط مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید.

مشاوره رایگان از طریق ایمیل : سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط ارائه می گردد و یک نسخه از آن هم در سایت به نمایش در می آید . اگر مجددا سوال داشتید باز هم از طریق سایت سوالتان را بپرسید و ایمیل نزنید . به ایمیل ها پاسخی داده نمی شود . برای مشاوره رایگان با کارشناس کلیک کنید.

مشاوره رایگان از طریق تلگرام : شما می توانید از طریق پیام رسان تلگرام سوالتان را مطرح نمایید. سعی کنید سوالتان را کامل و دقیق بپرسید و نیازی به گرفتن اجازه و یا سلام و علیک نیست. به سوال شما در سریعترین زمان ممکن پاسخ داده خواهد شد. شماره تلگرام ما 09333644122 است.

مشاوره رایگان از طریق اینستاگرام : شما می توانید از طریق فالو کردن صفحه اینستاگرام بیمه جو سوالتان را مطرح نمایید. در اوقات فراغت جواب سوال شما را می دهم و بهتر است در دایرکت سوالتان را بپرسید. بر روی لینک زیر کلیک کنید و صفحه ما را فالو کنید : https://www.instagram.com/bimego.ir/