پرداخت هزمان بیمه خادمین مساجد و بیمه کارفرمایی

 

سلام ! بنده بيمه خادمين مساجد بوده ام. و در كارگاهي كارفرما بوده ام. روزي از سازمان مي آيند و مرا بيمه مي كنند يعني هم خادمين مساجد بودم و هم بيمه كارگري شدم. بنده از پرداخت بيمه كارگري صرف نظر كردم و فقط بيمه خادمين را مي دادم. چون همزمان نمي شود دو بيمه را داد. الان مي گويند بيا بدهي بيمه كارگري رو بده كه بيست ميليون توماني هست. در حاليكه من اساسا خادمين مساجد بوده ام. تكليف چيست؟

پاسخ: طبق قانون وقتی بیمه خادمین مساجد را رد می کنید نمی توانید کارفرما باشید. اگر بازرس تامین اجتماعی اسم شما را در لیست بیمه بنویسد و کارفرما بودن تان اثبات شود حتی ممکن است بیمه خادمین مساجدتان لغو شود. می توانید به این رای در کمیته بدوی تعیین مطالبات در شعبه بیمه اعتراض کنید ولی فکر نکنم به نتیجه برسید. باید ثابت کنید در آن محل کار نمی کردید که بعید است چنین اتفاقی بیفتد.

قبول وکالت پرونده های شما:

تنظیم دادخواست، شکوائیه، لایحه دفاعیه و اظهارنامه برای هیات های موضوع قانون کار، دیوان عدالت اداری ، شورای حل اختلاف و مراجع قضایی و تنظیم قراردادهای کاری. پیگیری پرونده های تامین اجتماعی مانند بیمه بیکاری، احراز سوابق بیمه ای، احراز شرایط بازنشستگی، مستمری بازنشستگی، حق بیمه قراردادهای پیمانی و گرفتن مفاصاحساب بیمه ای، شرکت در هیات های بدوی و تجدیدنظر تشخیص مطالبات سازمان. پیگیری پرونده های کارگری و کارفرمایی در هیات های تشخیص، حل اختلاف اداره کار و دیوان عدالت اداری. پیگیری پرونده های مرتبط با دیه در پزشکی قانونی و دیگر مراجع قضایی . در صورتیکه می خواهید پرونده تان را به ما بسپارید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید

مشاوره رایگان تلفنی :

سایت بیمه جو مفتخر است با همکاری کارشناسان باتجربه امکان مشاوره رایگان تلفنی را در طول هفته فراهم سازد. در صورتیکه می خواهید با کارشناسان مرتبط مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید.

مشاوره رایگان از طریق ایمیل :

سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط ارائه می گردد و یک نسخه از آن هم در سایت به نمایش در می آید . اگر مجددا سوال داشتید باز هم از طریق سایت سوالتان را بپرسید و ایمیل نزنید . به ایمیل ها پاسخی داده نمی شود . برای مشاوره رایگان با کارشناس کلیک کنید

مشاوره رایگان از طریق تلگرام :

شما می توانید از طریق پیام رسان تلگرام سوالتان را مطرح نمایید. سعی کنید سوالتان را کامل و دقیق بپرسید و نیازی به گرفتن اجازه و یا سلام و علیک نیست. به سوال شما در سریعترین زمان ممکن پاسخ داده خواهد شد.بر روی لینک تلگرام کلیک کنید.

پاسخگویی از طریق صفحه اینستاگرام:

شما می توانید از طریق فالو کردن صفحه اینستاگرام بیمه جو سوالتان را مطرح نمایید. در اوقات فراغت جواب سوال شما را می دهم و بهتر است در دایرکت سوالتان را بپرسید. بر روی لینک زیر کلیک کنید و صفحه ما را فالو کنید:

https://www.instagram.com/bimego.ir/