پرداخت هزمان بیمه خادمین مساجد و بیمه کارفرمایی

 

سلام ! بنده بيمه خادمين مساجد بوده ام. و در كارگاهي كارفرما بوده ام. روزي از سازمان مي آيند و مرا بيمه مي كنند يعني هم خادمين مساجد بودم و هم بيمه كارگري شدم. بنده از پرداخت بيمه كارگري صرف نظر كردم و فقط بيمه خادمين را مي دادم. چون همزمان نمي شود دو بيمه را داد. الان مي گويند بيا بدهي بيمه كارگري رو بده كه بيست ميليون توماني هست. در حاليكه من اساسا خادمين مساجد بوده ام. تكليف چيست؟

پاسخ: طبق قانون وقتی بیمه خادمین مساجد را رد می کنید نمی توانید کارفرما باشید. اگر بازرس تامین اجتماعی اسم شما را در لیست بیمه بنویسد و کارفرما بودن تان اثبات شود حتی ممکن است بیمه خادمین مساجدتان لغو شود. می توانید به این رای در کمیته بدوی تعیین مطالبات در شعبه بیمه اعتراض کنید ولی فکر نکنم به نتیجه برسید. باید ثابت کنید در آن محل کار نمی کردید که بعید است چنین اتفاقی بیفتد.

در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

حقوق ازکارافتادگی 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر