پرداخت هزمان بیمه خادمین مساجد و بیمه کارفرمایی

 

سلام ! بنده بيمه خادمين مساجد بوده ام. و در كارگاهي كارفرما بوده ام. روزي از سازمان مي آيند و مرا بيمه مي كنند يعني هم خادمين مساجد بودم و هم بيمه كارگري شدم. بنده از پرداخت بيمه كارگري صرف نظر كردم و فقط بيمه خادمين را مي دادم. چون همزمان نمي شود دو بيمه را داد. الان مي گويند بيا بدهي بيمه كارگري رو بده كه بيست ميليون توماني هست. در حاليكه من اساسا خادمين مساجد بوده ام. تكليف چيست؟

پاسخ: طبق قانون وقتی بیمه خادمین مساجد را رد می کنید نمی توانید کارفرما باشید. اگر بازرس تامین اجتماعی اسم شما را در لیست بیمه بنویسد و کارفرما بودن تان اثبات شود حتی ممکن است بیمه خادمین مساجدتان لغو شود. می توانید به این رای در کمیته بدوی تعیین مطالبات در شعبه بیمه اعتراض کنید ولی فکر نکنم به نتیجه برسید. باید ثابت کنید در آن محل کار نمی کردید که بعید است چنین اتفاقی بیفتد.

 در صورتیکه نیاز به مشاوره رایگان دارید یا می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . با شماره اعلام شده تماس نگیرید زیرا به علت زیادی تماس ها متاسفانه امکان پاسخگویی نداریم. قول می دهیم در سریعترین زمان ممکن پاسخ شما را بدهیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

حقوق ازکارافتادگی 1400

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر