ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی به علت پارکینگسون

 

نصیری:  ۵۴ساله ام. بیماری پارکینسون دارم. تقاضای ازکارافتادگی دارم با ۱۹سال سابقه بیمه خویش فرما. در حال حاضر توانایی راه رفتن و انجام کارهای خود را دارم ولی به علت ضعف و سستی نمیتوانم بیشتر از یک ساعت بیرون از منزل باشم. چقدر احتمال دارد از نظر کمیسیون شرایط از کار افتادگی ام تائید شود؟ در صورت احتمال تائید مراحل پیگیری کار را بفرمائید با تشکر؟

پاسخ: باید از پزشک تان گواهی ازکارافتادگی بگیرید و با دیگر مدارک بستری و سرپایی به اخرین شعبه بیمه تان مراجعه کنید. یکسری فرم ها به شما می دهند برای تکمیل و سپس پرونده تان را به کمیسیون پزشک تامین اجتماعی می فرستند. پارکینگسون باید شدید و دو طرفه باشد تا ازکارافتاده کلی شوید.

مشاوره رایگان تلفنی : سایت بیمه جو مفتخر است با همکاری کارشناسان باتجربه امکان مشاوره رایگان تلفنی را در طول هفته فراهم سازد. در صورتیکه می خواهید با کارشناسان مرتبط مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید.

مشاوره رایگان از طریق ایمیل : سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط ارائه می گردد و یک نسخه از آن هم در سایت به نمایش در می آید . اگر مجددا سوال داشتید باز هم از طریق سایت سوالتان را بپرسید و ایمیل نزنید . به ایمیل ها پاسخی داده نمی شود . برای مشاوره رایگان با کارشناس کلیک کنید.

مشاوره رایگان از طریق تلگرام : شما می توانید از طریق پیام رسان تلگرام سوالتان را مطرح نمایید. سعی کنید سوالتان را کامل و دقیق بپرسید و نیازی به گرفتن اجازه و یا سلام و علیک نیست. به سوال شما در سریعترین زمان ممکن پاسخ داده خواهد شد. شماره تلگرام ما 09333644122 است.

مشاوره رایگان از طریق اینستاگرام : شما می توانید از طریق فالو کردن صفحه اینستاگرام بیمه جو سوالتان را مطرح نمایید. در اوقات فراغت جواب سوال شما را می دهم و بهتر است در دایرکت سوالتان را بپرسید. بر روی لینک زیر کلیک کنید و صفحه ما را فالو کنید : https://www.instagram.com/bimego.ir/