حق الزحمه وکیل قانون کار

 

مهدی محمدی: ۱۲ اسفند ۹۹ از کار اخراج شدم در تهران و حقوقمو نصف کرده و اصلا اون نصف رو هم نداده و بیمه هم احتمالا رد نکرده و بنده هنوز در سایت جامع کار ثبت نام نکرده ام. آیا می توانم در زنجان اینترنتی ثبت نام و نیز شکایت کنم یا نه و آیا میشه وکیل کلا پیگیری کنه و چقدر حق الزحمه اش میشه ؟

پاسخ: بله می توانید در زنجان اینترنتی ثبت نام کنید اما برای شرکت در جلسات باید به تهران بیایید. وکیل هم می تواند پگیری کند و دستمزدش بستگی به خواسته تان دارد. گروه بیمه جو حدود  2 میلیون تومان برای وکالت شما و دریافت تیجه می گیرد و البته اکثر دستمزد را در پایان کار می گیرد.

مشاوره رایگان تلفنی : سایت بیمه جو مفتخر است با همکاری کارشناسان باتجربه امکان مشاوره رایگان تلفنی را در طول هفته فراهم سازد. در صورتیکه می خواهید با کارشناسان مرتبط مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید.

مشاوره رایگان از طریق ایمیل : سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط ارائه می گردد و یک نسخه از آن هم در سایت به نمایش در می آید . اگر مجددا سوال داشتید باز هم از طریق سایت سوالتان را بپرسید و ایمیل نزنید . به ایمیل ها پاسخی داده نمی شود . برای مشاوره رایگان با کارشناس کلیک کنید.

مشاوره رایگان از طریق تلگرام : شما می توانید از طریق پیام رسان تلگرام سوالتان را مطرح نمایید. سعی کنید سوالتان را کامل و دقیق بپرسید و نیازی به گرفتن اجازه و یا سلام و علیک نیست. به سوال شما در سریعترین زمان ممکن پاسخ داده خواهد شد. شماره تلگرام ما 09333644122 است.

مشاوره رایگان از طریق اینستاگرام : شما می توانید از طریق فالو کردن صفحه اینستاگرام بیمه جو سوالتان را مطرح نمایید. در اوقات فراغت جواب سوال شما را می دهم و بهتر است در دایرکت سوالتان را بپرسید. بر روی لینک زیر کلیک کنید و صفحه ما را فالو کنید : https://www.instagram.com/bimego.ir/