شکایت از کارفرما برای دریافت ضمانت

 

وقت بخیر! من یک سال انباردار یک شرکت بودم. سر یک مساله ای مدیرم بهم پیام داد گفت فعلا تا اطلاع ثانوی نیا سر کار! بعد یک هفته که خبری نشد من زنگ زدم بهشون گفتم اگر نمی خواهید من برم دنبال کار. که گفتند برو؟! بعد گذشت یک ماه از گفته خودشون که بهم گفتند نیا سرکار زنگ زدند که بروم واسه انبار گردانی. رفتم انبار گردانی را انجام دادم و کسری داشت انبار! و یکی دو تا سند که خودم اشتباه ثبت سیستم کرده بودم را سازمان پیدا کرد و تو سیستم درست کردند و اختلاف کمتر شد.

البته منم چند تا فیلم دارم که کالاها دقیقا روی هم چیده نشدند و یک کالایی هستش که وقتی من در انبار نبودم سند ورودی خورده و موقعی که انبار گردانی کردیم همون کالا کسری خورده است. نزدیک ۳ماه هستش که جواب قطعی به من نمی دهند. و تو بند قراردادمون قید نشده که تسویه پرسنل ۳ماه یا شایدم بیشتر طول بکشد. بیست ملیون چک و چهل میلیون هم سفته سفید دادم بهشون. شرایط شرکت اینجوری هست که نه رسیدی بهمون می دهند و حتما باید سفید امضا کنیم. بیست ملیون سفته ام الان ناپدید شده است. می خواستم ببینم بروم شکایت کنم حق به من می رسد یا نه؟

پاسخ: کارهای زیر را به ترتیب انجام دهید :

1.     به دفاتر الکترونیک قضایی مراجعه کنید و اظهارنامه برای دریافت چک و سفته تان پر کنید.

2.     به اداره کار شکایت کنید و بابت تمامی طلب هایتان درخواست دهید.

3.     اگر چک و سفته تان را ندادند رسما به دادسرای محل نزدیک به محل کارتان شکایت کنید.

 

قبول وکالت پرونده های شما:

تنظیم دادخواست، شکوائیه، لایحه دفاعیه و اظهارنامه برای هیات های موضوع قانون کار، دیوان عدالت اداری ، شورای حل اختلاف و مراجع قضایی و تنظیم قراردادهای کاری. پیگیری پرونده های تامین اجتماعی مانند بیمه بیکاری، احراز سوابق بیمه ای، احراز شرایط بازنشستگی، مستمری بازنشستگی، حق بیمه قراردادهای پیمانی و گرفتن مفاصاحساب بیمه ای، شرکت در هیات های بدوی و تجدیدنظر تشخیص مطالبات سازمان. پیگیری پرونده های کارگری و کارفرمایی در هیات های تشخیص، حل اختلاف اداره کار و دیوان عدالت اداری. پیگیری پرونده های مرتبط با دیه در پزشکی قانونی و دیگر مراجع قضایی . در صورتیکه می خواهید پرونده تان را به ما بسپارید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید

مشاوره رایگان تلفنی :

سایت بیمه جو مفتخر است با همکاری کارشناسان باتجربه امکان مشاوره رایگان تلفنی را در طول هفته فراهم سازد. در صورتیکه می خواهید با کارشناسان مرتبط مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید.

مشاوره رایگان از طریق ایمیل :

سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط ارائه می گردد و یک نسخه از آن هم در سایت به نمایش در می آید . اگر مجددا سوال داشتید باز هم از طریق سایت سوالتان را بپرسید و ایمیل نزنید . به ایمیل ها پاسخی داده نمی شود . برای مشاوره رایگان با کارشناس کلیک کنید

مشاوره رایگان از طریق تلگرام :

شما می توانید از طریق پیام رسان تلگرام سوالتان را مطرح نمایید. سعی کنید سوالتان را کامل و دقیق بپرسید و نیازی به گرفتن اجازه و یا سلام و علیک نیست. به سوال شما در سریعترین زمان ممکن پاسخ داده خواهد شد.بر روی لینک تلگرام کلیک کنید.

پاسخگویی از طریق صفحه اینستاگرام:

شما می توانید از طریق فالو کردن صفحه اینستاگرام بیمه جو سوالتان را مطرح نمایید. در اوقات فراغت جواب سوال شما را می دهم و بهتر است در دایرکت سوالتان را بپرسید. بر روی لینک زیر کلیک کنید و صفحه ما را فالو کنید:

https://www.instagram.com/bimego.ir/