شکایت از کارفرما برای دریافت ضمانت

 

وقت بخیر! من یک سال انباردار یک شرکت بودم. سر یک مساله ای مدیرم بهم پیام داد گفت فعلا تا اطلاع ثانوی نیا سر کار! بعد یک هفته که خبری نشد من زنگ زدم بهشون گفتم اگر نمی خواهید من برم دنبال کار. که گفتند برو؟! بعد گذشت یک ماه از گفته خودشون که بهم گفتند نیا سرکار زنگ زدند که بروم واسه انبار گردانی. رفتم انبار گردانی را انجام دادم و کسری داشت انبار! و یکی دو تا سند که خودم اشتباه ثبت سیستم کرده بودم را سازمان پیدا کرد و تو سیستم درست کردند و اختلاف کمتر شد.

البته منم چند تا فیلم دارم که کالاها دقیقا روی هم چیده نشدند و یک کالایی هستش که وقتی من در انبار نبودم سند ورودی خورده و موقعی که انبار گردانی کردیم همون کالا کسری خورده است. نزدیک ۳ماه هستش که جواب قطعی به من نمی دهند. و تو بند قراردادمون قید نشده که تسویه پرسنل ۳ماه یا شایدم بیشتر طول بکشد. بیست ملیون چک و چهل میلیون هم سفته سفید دادم بهشون. شرایط شرکت اینجوری هست که نه رسیدی بهمون می دهند و حتما باید سفید امضا کنیم. بیست ملیون سفته ام الان ناپدید شده است. می خواستم ببینم بروم شکایت کنم حق به من می رسد یا نه؟

پاسخ: کارهای زیر را به ترتیب انجام دهید :

1.     به دفاتر الکترونیک قضایی مراجعه کنید و اظهارنامه برای دریافت چک و سفته تان پر کنید.

2.     به اداره کار شکایت کنید و بابت تمامی طلب هایتان درخواست دهید.

3.     اگر چک و سفته تان را ندادند رسما به دادسرای محل نزدیک به محل کارتان شکایت کنید.

 

در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

حقوق ازکارافتادگی 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر