درخواست دفترچه بیمه تحت تکفل پدر

 

وحید صوفی: سلام! ببخشید من پدرم 12سال سابقه بیمه داره! یه مدتی هم دفترچه بیمه گرفته بودیم اما استفاده نکردیم و الان 5،6 ساله که حتی تمدیدش هم نکردیم. من الان به دفترچه بیمه نیاز دارم اما پدرم نمیره بگیره .خواستم بدانم چکار می توانم بکنم؟ از سابقه بیمه اش می توانم استفاده کنم یا خیر؟ یا می توانم بروم خودم فقط خودمو بیمه کنم؟ کجا باید بروم و چه بیمه ای می توانم کنم خودمو ممنون؟

پاسخ: برای دریافت دفترچه بیمه پدرتان باید درخواست دهد. خودتان نمی توانید. بهتر است ایشان برای شما دفترچه بگیرد چون مجانی محاسبه می شود در حالیکه اگر خودتان بخواهید بیمه تامین اجتماعی شوید ماهی حداقل باید 400 هزار تومان بگیرید. البته می توانید با هزینه ای کمتر بیمه سلامت بگیرید ولی زیاد ارزشی ندارد.

مشاوره رایگان تلفنی : سایت بیمه جو مفتخر است با همکاری کارشناسان باتجربه امکان مشاوره رایگان تلفنی را در طول هفته فراهم سازد. در صورتیکه می خواهید با کارشناسان مرتبط مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید.

مشاوره رایگان از طریق ایمیل : سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط ارائه می گردد و یک نسخه از آن هم در سایت به نمایش در می آید . اگر مجددا سوال داشتید باز هم از طریق سایت سوالتان را بپرسید و ایمیل نزنید . به ایمیل ها پاسخی داده نمی شود . برای مشاوره رایگان با کارشناس کلیک کنید.

مشاوره رایگان از طریق تلگرام : شما می توانید از طریق پیام رسان تلگرام سوالتان را مطرح نمایید. سعی کنید سوالتان را کامل و دقیق بپرسید و نیازی به گرفتن اجازه و یا سلام و علیک نیست. به سوال شما در سریعترین زمان ممکن پاسخ داده خواهد شد. شماره تلگرام ما 09333644122 است.

مشاوره رایگان از طریق اینستاگرام : شما می توانید از طریق فالو کردن صفحه اینستاگرام بیمه جو سوالتان را مطرح نمایید. در اوقات فراغت جواب سوال شما را می دهم و بهتر است در دایرکت سوالتان را بپرسید. بر روی لینک زیر کلیک کنید و صفحه ما را فالو کنید : https://www.instagram.com/bimego.ir/