درخواست دفترچه بیمه تحت تکفل پدر

 

وحید صوفی: سلام! ببخشید من پدرم 12سال سابقه بیمه داره! یه مدتی هم دفترچه بیمه گرفته بودیم اما استفاده نکردیم و الان 5،6 ساله که حتی تمدیدش هم نکردیم. من الان به دفترچه بیمه نیاز دارم اما پدرم نمیره بگیره .خواستم بدانم چکار می توانم بکنم؟ از سابقه بیمه اش می توانم استفاده کنم یا خیر؟ یا می توانم بروم خودم فقط خودمو بیمه کنم؟ کجا باید بروم و چه بیمه ای می توانم کنم خودمو ممنون؟

پاسخ: برای دریافت دفترچه بیمه پدرتان باید درخواست دهد. خودتان نمی توانید. بهتر است ایشان برای شما دفترچه بگیرد چون مجانی محاسبه می شود در حالیکه اگر خودتان بخواهید بیمه تامین اجتماعی شوید ماهی حداقل باید 400 هزار تومان بگیرید. البته می توانید با هزینه ای کمتر بیمه سلامت بگیرید ولی زیاد ارزشی ندارد.

در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

حقوق ازکارافتادگی 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر