بیمه اختیاری برای دریافت حقوق بازنشستگی

 

موسی حیدری: من 41 سال سن دارم و حدود 17 سال سابقه کار مرتبط در منطقه عسلویه دارم که تا کنون سختی کار هم تعلق گرفته است . بدلیل مهاجرت استعفا دادم و تا یک ماه دیگه هم پایان همکاری اعلام شده است. با این شرایط آیا امکان درخواست بازنشستگی با حقوق کمتر از 30 روز برای اینجانب وجود دارد ؟ در صورت منفی بودن چطور باید بیمه خود را پرداخت نمایم که بتوانم حداکثر سقف حقوق بازنشستگی را داشته باشم چون تا حالا پرداختی بیمه بر اساس این بوده است؟

پاسخ: نه نمی توانید. باید حداقل 30 سال سابقه داشته باشید. خودتان را بیمه اختیاری کنید با حق بیمه ای براساس میانگین یک سال آخر پرداخت حق بیمه

مشاوره رایگان تلفنی : سایت بیمه جو مفتخر است با همکاری کارشناسان باتجربه امکان مشاوره رایگان تلفنی را در طول هفته فراهم سازد. در صورتیکه می خواهید با کارشناسان مرتبط مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید.

مشاوره رایگان از طریق ایمیل : سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط ارائه می گردد و یک نسخه از آن هم در سایت به نمایش در می آید . اگر مجددا سوال داشتید باز هم از طریق سایت سوالتان را بپرسید و ایمیل نزنید . به ایمیل ها پاسخی داده نمی شود . برای مشاوره رایگان با کارشناس کلیک کنید.

مشاوره رایگان از طریق تلگرام : شما می توانید از طریق پیام رسان تلگرام سوالتان را مطرح نمایید. سعی کنید سوالتان را کامل و دقیق بپرسید و نیازی به گرفتن اجازه و یا سلام و علیک نیست. به سوال شما در سریعترین زمان ممکن پاسخ داده خواهد شد. شماره تلگرام ما 09333644122 است.

مشاوره رایگان از طریق اینستاگرام : شما می توانید از طریق فالو کردن صفحه اینستاگرام بیمه جو سوالتان را مطرح نمایید. در اوقات فراغت جواب سوال شما را می دهم و بهتر است در دایرکت سوالتان را بپرسید. بر روی لینک زیر کلیک کنید و صفحه ما را فالو کنید : https://www.instagram.com/bimego.ir/