شکایت از کارفرما به علت پرداخت نکردن حق بیمه

 

رضا فریادرس: با سلام! بنده نزدیک به یک سال می باشد پیک موتوری یک رستوارن هستم که راننده موتورشون هستم و ایشان شب عید هیچ وجهی بابت عیدی و حقوقم را نداده و از شما درخواست دارم راهنمایی کنید چگونه اقدام کنم که ایشان من را بیمه نکرده و تا اسم بیمه آوردم گفت از بعداز عید بیرونت می کنم. الان چیکارکنم بنده باتشکر؟

پاسخ: باید با مدارکی که دارید که نشان می دهد برای ایشان کار کرده اید به اداره کار شکایت کنید. این تنها راهی است که دارید. مثلا پرینت حسابی که حقوق برایتان واریز شده است.

مشاوره رایگان تلفنی : سایت بیمه جو مفتخر است با همکاری کارشناسان باتجربه امکان مشاوره رایگان تلفنی را در طول هفته فراهم سازد. در صورتیکه می خواهید با کارشناسان مرتبط مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید.

مشاوره رایگان از طریق ایمیل : سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط ارائه می گردد و یک نسخه از آن هم در سایت به نمایش در می آید . اگر مجددا سوال داشتید باز هم از طریق سایت سوالتان را بپرسید و ایمیل نزنید . به ایمیل ها پاسخی داده نمی شود . برای مشاوره رایگان با کارشناس کلیک کنید.

مشاوره رایگان از طریق تلگرام : شما می توانید از طریق پیام رسان تلگرام سوالتان را مطرح نمایید. سعی کنید سوالتان را کامل و دقیق بپرسید و نیازی به گرفتن اجازه و یا سلام و علیک نیست. به سوال شما در سریعترین زمان ممکن پاسخ داده خواهد شد. شماره تلگرام ما 09333644122 است.

مشاوره رایگان از طریق اینستاگرام : شما می توانید از طریق فالو کردن صفحه اینستاگرام بیمه جو سوالتان را مطرح نمایید. در اوقات فراغت جواب سوال شما را می دهم و بهتر است در دایرکت سوالتان را بپرسید. بر روی لینک زیر کلیک کنید و صفحه ما را فالو کنید : https://www.instagram.com/bimego.ir/