خسارت تاخیر در پرداخت دیه

 

رضا توکلی: اینجانب در سال 98دچار واژگونی شدم و راننده مقصرحادثه بوده ام. رای دادگاه من سال 99قطعی شد .ماه تیر رای قطعی و بلافاصله بنده مدارکم را تحویل بیمه دادم که گفتند برو شهریور بیا! شهریور رفتم گفتن برو دوهفته دیگه بیا! بعد از گذشت چند ماه دیه من محاسبه شد به نرخ سال 98 و پرونده ارسال به مرکز استان شد.

هنوز هم هیچ خبری از واریز نیست.سوالم اینه آیا دیه مگر نباید به نرخ روز محاسبه شود؟ دوم اینکه با اینهمه تاخیر آیا تاخیر دیه هم شامل اینجانب می شود؟  از راهنمایی و کمکتون خیلی خیلی سپاس گذارم اگر مرا یاری بفرمایید؟

پاسخ: دیه باید به نرخ روز محاسبه و پرداخت شود. بله! می توانید بابت خسارت 0.5 در هزار تاخیر در پرداخت دیه نیز شکایت کنید.

مشاوره رایگان تلفنی : سایت بیمه جو مفتخر است با همکاری کارشناسان باتجربه امکان مشاوره رایگان تلفنی را در طول هفته فراهم سازد. در صورتیکه می خواهید با کارشناسان مرتبط مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید.

مشاوره رایگان از طریق ایمیل : سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط ارائه می گردد و یک نسخه از آن هم در سایت به نمایش در می آید . اگر مجددا سوال داشتید باز هم از طریق سایت سوالتان را بپرسید و ایمیل نزنید . به ایمیل ها پاسخی داده نمی شود . برای مشاوره رایگان با کارشناس کلیک کنید.

مشاوره رایگان از طریق تلگرام : شما می توانید از طریق پیام رسان تلگرام سوالتان را مطرح نمایید. سعی کنید سوالتان را کامل و دقیق بپرسید و نیازی به گرفتن اجازه و یا سلام و علیک نیست. به سوال شما در سریعترین زمان ممکن پاسخ داده خواهد شد. شماره تلگرام ما 09333644122 است.

مشاوره رایگان از طریق اینستاگرام : شما می توانید از طریق فالو کردن صفحه اینستاگرام بیمه جو سوالتان را مطرح نمایید. در اوقات فراغت جواب سوال شما را می دهم و بهتر است در دایرکت سوالتان را بپرسید. بر روی لینک زیر کلیک کنید و صفحه ما را فالو کنید : https://www.instagram.com/bimego.ir/