انتقال سابقه بیمه سردفتران اسناد رسمی

 

سید احمد جوانی: سلام! بنده حدود ۲۵ سال هست که در دفتر اسناد رسمی کار می کنم و از ده سال پیش بعنوان دفتریار کارم را دارم انجام می دهم یعنی ۱۵ سال اول کاری ام در این صنف بیمه تامین اجتماعی داشتم و بعد از دفتریار شدن حدود ۱۰ سال هست که بیمه من به خدمات درمانی تغییر کرده است. با توجه به اینکه کانون سردفتران و دفتریاران تبدیل بیمه تامین اجتماعی به بیمه خدمات درمانی رو قبول نمی کنه. می خواستم بدانم برای تبدیل ده سال بیمه خدمات درمانی ام به تامین اجتماعی چقدر باید هزینه پرداخت کنم و از کجا شروع کنم ضمنا درآمد سالیانه بنده بطور متوسط با مالیات حدود صد میلیون تومن در سال بوده . با تشکر فراوان؟

پاسخ: باید از بیمه جدیدتان نامه برای انتقال سابقه به تامین اجتماعی ببرید با پرداخت پوا . 18 درصد حقوق فعلی تان را برای انتقال هر ماه سابقه باید پرداخت کنید. البته مبلغ کمی هم توسط تامین اجتماعی پرداخت می شود و از مبلغ فوق کم می شود.

 در صورتیکه نیاز به مشاوره رایگان دارید یا می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . با شماره اعلام شده تماس نگیرید زیرا به علت زیادی تماس ها متاسفانه امکان پاسخگویی نداریم. قول می دهیم در سریعترین زمان ممکن پاسخ شما را بدهیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

حقوق ازکارافتادگی 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر