درخواست افزایش حقوق بازنشستگی

 

با سلام و عرض احترام و خسته نباشید ! من سال ۹۵ بدلیل بیماری شدید با ۲۵ و ۹ ماه ترک کار کردم و بدلیل نداشتن اطلاعات کافی در خودم را با سن ۴۲ سال بازنشسته نکردم. دی ماه ۹۹ سه ماه در شرکتی مشغول کار شدم و اسفند ماه با ۲۶ سال و ۹ روز درخواست بازنشستگی دادم .

میانگین دو سال حقوق من طبق اعلام سیستم ۲۲۹۰۰۰۰ محاسبه شد و حقوق پایه حکم و با افزایش های امسال ۳۵۰۰۰۰۰ حکم زده شد این در حالی که من در آن سالها بالاترین حق بیمه را حدودا پرداخت کردم و واقعا در حقم ضایعه شده است. این در حالی است که الان تامین اجتماعی رشد حقوق ۱۳۵ درصد از سال ۹۵ اعلام کرده و حتی بازنشستگی افراد با ۲۰ سال سابقه را عدد ۳۹۰۰۰۰۰ اعلام کرده است. به چه طریقی می توانم شاکی باشم و اعتراض کنم ؟؟؟

پاسخ: میانگین حقوق سال 94 و 95 هم در محاسبه حقوق تان امده است. اگر همان سال بازنشست می شدید الان حقوق تان خیلی بیشتر بود. بعید است با شکایت بتوان راهی پیدا کرد. تنها راهتان اشتغال مجدد حداقل یک سال و حداکثر 2 سال است. البته اگر تامین اجتماعی اجازه این کار را بدهد.

قبول وکالت پرونده های شما:

تنظیم دادخواست، شکوائیه، لایحه دفاعیه و اظهارنامه برای هیات های موضوع قانون کار، دیوان عدالت اداری ، شورای حل اختلاف و مراجع قضایی و تنظیم قراردادهای کاری. پیگیری پرونده های تامین اجتماعی مانند بیمه بیکاری، احراز سوابق بیمه ای، احراز شرایط بازنشستگی، مستمری بازنشستگی، حق بیمه قراردادهای پیمانی و گرفتن مفاصاحساب بیمه ای، شرکت در هیات های بدوی و تجدیدنظر تشخیص مطالبات سازمان. پیگیری پرونده های کارگری و کارفرمایی در هیات های تشخیص، حل اختلاف اداره کار و دیوان عدالت اداری. پیگیری پرونده های مرتبط با دیه در پزشکی قانونی و دیگر مراجع قضایی . در صورتیکه می خواهید پرونده تان را به ما بسپارید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید

مشاوره رایگان تلفنی :

سایت بیمه جو مفتخر است با همکاری کارشناسان باتجربه امکان مشاوره رایگان تلفنی را در طول هفته فراهم سازد. در صورتیکه می خواهید با کارشناسان مرتبط مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید.

مشاوره رایگان از طریق ایمیل :

سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط ارائه می گردد و یک نسخه از آن هم در سایت به نمایش در می آید . اگر مجددا سوال داشتید باز هم از طریق سایت سوالتان را بپرسید و ایمیل نزنید . به ایمیل ها پاسخی داده نمی شود . برای مشاوره رایگان با کارشناس کلیک کنید

مشاوره رایگان از طریق تلگرام :

شما می توانید از طریق پیام رسان تلگرام سوالتان را مطرح نمایید. سعی کنید سوالتان را کامل و دقیق بپرسید و نیازی به گرفتن اجازه و یا سلام و علیک نیست. به سوال شما در سریعترین زمان ممکن پاسخ داده خواهد شد.بر روی لینک تلگرام کلیک کنید.

پاسخگویی از طریق صفحه اینستاگرام:

شما می توانید از طریق فالو کردن صفحه اینستاگرام بیمه جو سوالتان را مطرح نمایید. در اوقات فراغت جواب سوال شما را می دهم و بهتر است در دایرکت سوالتان را بپرسید. بر روی لینک زیر کلیک کنید و صفحه ما را فالو کنید:

https://www.instagram.com/bimego.ir/


پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

مقصر تصادف در هنگام باز کردن درب خودرو

محاسبه دیه پارگی رباط قدامی به نرخ 1400

شما از حمایت درمانی برخوردار نمی باشید یعنی چه؟

بررسی سختی کار راننده لیفتراک

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر