درخواست افزایش حقوق بازنشستگی

 

با سلام و عرض احترام و خسته نباشید ! من سال ۹۵ بدلیل بیماری شدید با ۲۵ و ۹ ماه ترک کار کردم و بدلیل نداشتن اطلاعات کافی در خودم را با سن ۴۲ سال بازنشسته نکردم. دی ماه ۹۹ سه ماه در شرکتی مشغول کار شدم و اسفند ماه با ۲۶ سال و ۹ روز درخواست بازنشستگی دادم .

میانگین دو سال حقوق من طبق اعلام سیستم ۲۲۹۰۰۰۰ محاسبه شد و حقوق پایه حکم و با افزایش های امسال ۳۵۰۰۰۰۰ حکم زده شد این در حالی که من در آن سالها بالاترین حق بیمه را حدودا پرداخت کردم و واقعا در حقم ضایعه شده است. این در حالی است که الان تامین اجتماعی رشد حقوق ۱۳۵ درصد از سال ۹۵ اعلام کرده و حتی بازنشستگی افراد با ۲۰ سال سابقه را عدد ۳۹۰۰۰۰۰ اعلام کرده است. به چه طریقی می توانم شاکی باشم و اعتراض کنم ؟؟؟

پاسخ: میانگین حقوق سال 94 و 95 هم در محاسبه حقوق تان امده است. اگر همان سال بازنشست می شدید الان حقوق تان خیلی بیشتر بود. بعید است با شکایت بتوان راهی پیدا کرد. تنها راهتان اشتغال مجدد حداقل یک سال و حداکثر 2 سال است. البته اگر تامین اجتماعی اجازه این کار را بدهد.

در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان تلگرام با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

حقوق ازکارافتادگی 1400

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر