درخواست افزایش حقوق بازنشستگی

 

با سلام و عرض احترام و خسته نباشید ! من سال ۹۵ بدلیل بیماری شدید با ۲۵ و ۹ ماه ترک کار کردم و بدلیل نداشتن اطلاعات کافی در خودم را با سن ۴۲ سال بازنشسته نکردم. دی ماه ۹۹ سه ماه در شرکتی مشغول کار شدم و اسفند ماه با ۲۶ سال و ۹ روز درخواست بازنشستگی دادم .

میانگین دو سال حقوق من طبق اعلام سیستم ۲۲۹۰۰۰۰ محاسبه شد و حقوق پایه حکم و با افزایش های امسال ۳۵۰۰۰۰۰ حکم زده شد این در حالی که من در آن سالها بالاترین حق بیمه را حدودا پرداخت کردم و واقعا در حقم ضایعه شده است. این در حالی است که الان تامین اجتماعی رشد حقوق ۱۳۵ درصد از سال ۹۵ اعلام کرده و حتی بازنشستگی افراد با ۲۰ سال سابقه را عدد ۳۹۰۰۰۰۰ اعلام کرده است. به چه طریقی می توانم شاکی باشم و اعتراض کنم ؟؟؟

پاسخ: میانگین حقوق سال 94 و 95 هم در محاسبه حقوق تان امده است. اگر همان سال بازنشست می شدید الان حقوق تان خیلی بیشتر بود. بعید است با شکایت بتوان راهی پیدا کرد. تنها راهتان اشتغال مجدد حداقل یک سال و حداکثر 2 سال است. البته اگر تامین اجتماعی اجازه این کار را بدهد.

 در صورتیکه نیاز به مشاوره رایگان دارید یا می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . با شماره اعلام شده تماس نگیرید زیرا به علت زیادی تماس ها متاسفانه امکان پاسخگویی نداریم. قول می دهیم در سریعترین زمان ممکن پاسخ شما را بدهیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

حقوق ازکارافتادگی 1400

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر