دریافت غرامت به علت بیماری ناشی از کار

 

خلیل میرزایی: من شخصی هستم که دیابت دارم. شش سال پیش برای جذب شدن در کار نتوانستم واقعیتو به کارفرما بگم که دیابت دارم ولی بعد یکسال کار کردن در آن شرکت و انجام آزمایشات طب کار مشخص شد که من دیابت دارم و نظر دکتر این بود که من باید شبکار کار نکنم ولی کارفرما به نظر پزشک توجه نکرده و الان پنج ساله از من به صورت شبکار استفاده می کنند و در طول این مدت بدن من خیلی ضعیف شده است. من با این وجود می توانم از کارفرما شکایت کنم و وضعی که برایم به وجود آمده غرامت بگیرم؟

پاسخ: شکایت که می توانید بکنید و مشکلی ندارد. اما بعید است بتوانید رای مثبت در این زمینه بگیرید. معمولا دیه یا غرامت صرفا براساس حادثه ناشی از کار قابل پرداخت است.

در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان تلگرام با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

حقوق ازکارافتادگی 1400

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر