مقصر تصادف در حال سبقت

 

شجاع میرزاده: سلام! من از یک خیابان که ماشین های زیادی پارک شده بودند با موتور سواری با سرعت حدودا 70 کیلومتر بر ساعت حرکت می کردم که یک ماشین ساییپا جلوتر از من داشت حرکت می کرد. سرعت خود را خیلی کم کرد و طرف چپش که می بایست سبقت بگیری نمی شد سبقت بگیرم. من موتور را از سمت راستش رد کردم که سبقت بگیرم ولی به چراغ خطر عقب ، دست چپ یه ماشین سمند که نزدیک به وسط جاده پارک شده بود برخورد کردم و الان پای راستم چهارجا شکسته است. دقیقا مچ پایم و یکم بالاتر .پلیس صحنه را دیدند و من را مقصر کردند. الان از نظر شما من مقصرم یا سایپا یا سمند؟

پاسخ: شما متاسفانه مقصرید. خودروی سایا مقصر نیست چون اصلا ارتباطی به ایشان ندارد. خودروی سمند هم اگر چه در جای بدی پارک کرده است و باید جریمه شود ولی چون پارک بوده است مقصر نیست. البته شما اگر بیمه نامه شخص ثالث داشته باشید می توانید دیه تان را از بیمه بگیرید.

 در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

حقوق ازکارافتادگی 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

دیه شکستگی بینی در سال 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

حقوق منشی در سال 1400

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر