مقصر تصادف در حال سبقت

 

شجاع میرزاده: سلام! من از یک خیابان که ماشین های زیادی پارک شده بودند با موتور سواری با سرعت حدودا 70 کیلومتر بر ساعت حرکت می کردم که یک ماشین ساییپا جلوتر از من داشت حرکت می کرد. سرعت خود را خیلی کم کرد و طرف چپش که می بایست سبقت بگیری نمی شد سبقت بگیرم. من موتور را از سمت راستش رد کردم که سبقت بگیرم ولی به چراغ خطر عقب ، دست چپ یه ماشین سمند که نزدیک به وسط جاده پارک شده بود برخورد کردم و الان پای راستم چهارجا شکسته است. دقیقا مچ پایم و یکم بالاتر .پلیس صحنه را دیدند و من را مقصر کردند. الان از نظر شما من مقصرم یا سایپا یا سمند؟

پاسخ: شما متاسفانه مقصرید. خودروی سایا مقصر نیست چون اصلا ارتباطی به ایشان ندارد. خودروی سمند هم اگر چه در جای بدی پارک کرده است و باید جریمه شود ولی چون پارک بوده است مقصر نیست. البته شما اگر بیمه نامه شخص ثالث داشته باشید می توانید دیه تان را از بیمه بگیرید.

در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان تلگرام با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

حقوق ازکارافتادگی 1400

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر