درخواست ازکارافتادگی به کمیسیون پزشکی

 

رضا: سلام آقای نصر خسته نباشید خدا قوت! بنده درحادثه کارگری در 3 سال پیش دچار حادثه شدم . و در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی بابت دو بیماری مغز و اعصاب و داخلی(64)درصد کارافتاده شدم و چون شکستگی ساق پا(درشت نی ونازک نی) داشتم و در کمیسیون ارتوپد شرکت نکردم. همان 64 درصد را برایم حساب کردند که با کلی رفت و آمد و دوندگی شعبه تامین اجتماعی و کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی را راضی کردم که مرا در کمیسیون ارتوپدی شرکت دهند.

و شاید درصدی از ارتوپدی بگیرم و کار افتاده کلی شوم و گفتند اگر درصدی از ارتوپد گرفتی با 64درصد قبلی جمع می کنیم و امروز بنده در کمیسیون ارتوپدی شرکت کردم که هم سونوگرافی از ساق پا داشتم که فتق عظه ساق را نشان می دهد.

همچنین نوار عصب و عضله گرفته بودم که درگیری عصب پشت پا را نشان می دهد ولی متاسفانه دکتر ارتوپد کمیسیون اصلا نه بنده را معاینه کرد و نه نوار عصب و عضله و سونوگرافی ساق پا را نگاه کرد. فقط گرافی ساق پا که پلاتین دارد را نگاه کرد و بعد از پایان کمیسیون 0درصد داد.

حالا سوالم اینجاست: یعنی ساق پای شکسته که با پلاتین وصل است هیچ درصدی ندارد. فتق عضله ساق درصد ندارد؟ درگیری عصب پا درصد ندارد؟ آیا 0درصد کمیسیون بدوی ارتوپد منصفانه است؟ چون من درصد زیادی برای کار افتادگی کلی نمی خواستم که الان همان 64 درصد است.

حالا به نظر شما چکار کنم لطفا راهنمایی کنید؟ البته می توانم در کمیسیون تجدید نظر شرکت کنم و 1ماه مهلت اعتراض به رای بدوی دارم. خدا شاهده حدود 3 سال است که درگیر کار کمیسیون تامین اجتماعی هستم و واقعا توانایی کار ندارم و حدود 10سال سابقه بیمه پردازی کارگران ساختمانی دارم. لطفا کمکم کنید باید چکار کنم؟ ممنون بابت صبر و شکیبایی شما سرور عزیز ! خسته نباشید؟

پاسخ: بابت شکستگی که خوب بشود درصد نمی دهند . بهتر است اگر مشکلات بدنی دیگر مانند چشم یا داخلی دارید مجددا اقدام نمایید . البته باید از ابتدا در کمیسیون بدوی حاضر شوید و در کمیسیون تجدید نظر احتمالا همین موارد را تائید می کنند.

قبول وکالت پرونده های شما:

تنظیم دادخواست، شکوائیه، لایحه دفاعیه و اظهارنامه برای هیات های موضوع قانون کار، دیوان عدالت اداری ، شورای حل اختلاف و مراجع قضایی و تنظیم قراردادهای کاری. پیگیری پرونده های تامین اجتماعی مانند بیمه بیکاری، احراز سوابق بیمه ای، احراز شرایط بازنشستگی، مستمری بازنشستگی، حق بیمه قراردادهای پیمانی و گرفتن مفاصاحساب بیمه ای، شرکت در هیات های بدوی و تجدیدنظر تشخیص مطالبات سازمان. پیگیری پرونده های کارگری و کارفرمایی در هیات های تشخیص، حل اختلاف اداره کار و دیوان عدالت اداری. پیگیری پرونده های مرتبط با دیه در پزشکی قانونی و دیگر مراجع قضایی . در صورتیکه می خواهید پرونده تان را به ما بسپارید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید

مشاوره رایگان تلفنی :

سایت بیمه جو مفتخر است با همکاری کارشناسان باتجربه امکان مشاوره رایگان تلفنی را در طول هفته فراهم سازد. در صورتیکه می خواهید با کارشناسان مرتبط مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید.

مشاوره رایگان از طریق ایمیل :

سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط ارائه می گردد و یک نسخه از آن هم در سایت به نمایش در می آید . اگر مجددا سوال داشتید باز هم از طریق سایت سوالتان را بپرسید و ایمیل نزنید . به ایمیل ها پاسخی داده نمی شود . برای مشاوره رایگان با کارشناس کلیک کنید

مشاوره رایگان از طریق تلگرام :

شما می توانید از طریق پیام رسان تلگرام سوالتان را مطرح نمایید. سعی کنید سوالتان را کامل و دقیق بپرسید و نیازی به گرفتن اجازه و یا سلام و علیک نیست. به سوال شما در سریعترین زمان ممکن پاسخ داده خواهد شد.بر روی لینک تلگرام کلیک کنید.

پاسخگویی از طریق صفحه اینستاگرام:

شما می توانید از طریق فالو کردن صفحه اینستاگرام بیمه جو سوالتان را مطرح نمایید. در اوقات فراغت جواب سوال شما را می دهم و بهتر است در دایرکت سوالتان را بپرسید. بر روی لینک زیر کلیک کنید و صفحه ما را فالو کنید:

https://www.instagram.com/bimego.ir/


پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

حقوق منشی در سال 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

مقصر تصادف در هنگام باز کردن درب خودرو

محاسبه دیه پارگی رباط قدامی به نرخ 1400

محاسبه دیه خونریزی مغزی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر