شکایت با داشتن برگه سفید امضا

 

با سلام !پدر بنده یک نانوایی داره که 4 دانگ خودشه و 2 دانگ شریکشِ. سال 91 حدود 30میلیون به بیمه بدهی داشت که همان سال بخشش جرایم اعلام شد و با پرداخت 15 میلیون تومان نقدی مابقی بخشیده می شد. شریک پدرم گفت که پول نداره و قصد فروش 2 دانگ خودش را دارد. بنده آن زمان پول زیاد داشتم و 2 دانگ وی را خریدم.ولی چون برای بیمه باید 15 نقدا پرداخت می شد و نمی شد که هر شریکی حق خودش را به بیمه بدهد. واسه همین پدرم گفت که منم دستم خالیه! ولی تو بیا 2دانگ رو بگیر 5 تومن بده بیمه 10تومن رو هم بده به من که منم بیمه را بریزم بعد من خودم به شریکم بعدا می دهم.

و گفت که قولنامه دو دانگ را بنویس به نام من(یعنی بنام پدرم) بعد من از سهم خودم بهت دو دانگ میدم.اینطوری هم بیمه داده میشه..خوب منم رو حساب پدر پسری گفتم چه عیبی داره اینکار رو میکنیم.بعد 2 دانگ را بنام پدرم نوشتیم..حالا بعد از 10 سال پدرم شانی خالی کرده ودو دانگی که 15 خریدیم الان شده 500 میلیون..از طرفی هم پدرم یه برگ سفید امضا بابت پشتوانه مغازه داد که البته دو سال قبل گفتم گم شده و اونم الان با تصور اینکه سفید امضا نیستش داره حق منم میکشه بالاِ.در حالیکه 15 م رو از حساب شخصی خودم واریز کردم و سندش هم موجوده..همچنین همه خانواده شاهد هستن که دو دانگ واسه منه..

الان چکار کنم بهتره.آیا سفید امضا را به قولنامه یا بیع نامه دو دانگ بنویسم بهتره..یا اینکه طرح دعوی کنم و طبق فیش واریزی , پدرم رو در دادگاه به اتیان سوگند وادار کنم چون میدونم که نمیتونه قسم بخوره..ضمنا اینم بگم که از سال 92 مغازه در تصرف و اختیار بنده بوده است. و پدرم هم سال 94 رفته شکایت تصرف عدوانی کرده بود که رفتیم بازپرسی و شرح ما وقع را گفتم اونم قرار منع تعقیب صادر کرد و قطعی هم شد..

ماه قبل به بهانه بازسازی مغازه کلید را از بنده گرفت و الان متوجه شدم که 3 دانگ را به دیگری فروخته است یعنی بعد 8 سال در حق بنده و همسر و دخترانم نامردی کرد.

حالا با توجه به این مراتب جنابعالی چه راهکاری پیشنهاد میدید که طبق آن برم جلو و بتونم حق قانونی خودم را بگیرم. سفید امضا را اگر بنویسم طبق همان توافق بین خودمون آیا میشه کاری کرد.یا همان طرح دعوی و اتیان سوگند از سوی پدرم را انجام بدم.یا طبق تصرف 8 ساله میشه کاری کرد..لطفا حقیر را راهنمایی نمایید چون واقعا بدجوری به بن بست رسیدم؟

پاسخ: طرح دعوی کنید و برگه سفید امضاء را هم ارائه کنید.

قبول وکالت پرونده های شما:

تنظیم دادخواست، شکوائیه، لایحه دفاعیه و اظهارنامه برای هیات های موضوع قانون کار، دیوان عدالت اداری ، شورای حل اختلاف و مراجع قضایی و تنظیم قراردادهای کاری. پیگیری پرونده های تامین اجتماعی مانند بیمه بیکاری، احراز سوابق بیمه ای، احراز شرایط بازنشستگی، مستمری بازنشستگی، حق بیمه قراردادهای پیمانی و گرفتن مفاصاحساب بیمه ای، شرکت در هیات های بدوی و تجدیدنظر تشخیص مطالبات سازمان. پیگیری پرونده های کارگری و کارفرمایی در هیات های تشخیص، حل اختلاف اداره کار و دیوان عدالت اداری. پیگیری پرونده های مرتبط با دیه در پزشکی قانونی و دیگر مراجع قضایی . در صورتیکه می خواهید پرونده تان را به ما بسپارید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید

مشاوره رایگان تلفنی :

سایت بیمه جو مفتخر است با همکاری کارشناسان باتجربه امکان مشاوره رایگان تلفنی را در طول هفته فراهم سازد. در صورتیکه می خواهید با کارشناسان مرتبط مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید.

مشاوره رایگان از طریق ایمیل :

سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط ارائه می گردد و یک نسخه از آن هم در سایت به نمایش در می آید . اگر مجددا سوال داشتید باز هم از طریق سایت سوالتان را بپرسید و ایمیل نزنید . به ایمیل ها پاسخی داده نمی شود . برای مشاوره رایگان با کارشناس کلیک کنید

مشاوره رایگان از طریق تلگرام :

شما می توانید از طریق پیام رسان تلگرام سوالتان را مطرح نمایید. سعی کنید سوالتان را کامل و دقیق بپرسید و نیازی به گرفتن اجازه و یا سلام و علیک نیست. به سوال شما در سریعترین زمان ممکن پاسخ داده خواهد شد.بر روی لینک تلگرام کلیک کنید.

پاسخگویی از طریق صفحه اینستاگرام:

شما می توانید از طریق فالو کردن صفحه اینستاگرام بیمه جو سوالتان را مطرح نمایید. در اوقات فراغت جواب سوال شما را می دهم و بهتر است در دایرکت سوالتان را بپرسید. بر روی لینک زیر کلیک کنید و صفحه ما را فالو کنید:

https://www.instagram.com/bimego.ir/


پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

حقوق منشی در سال 1400

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

دیه شکستگی بینی در سال 1400

مقصر تصادف در هنگام باز کردن درب خودرو

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر