محاسبه افت قسمت خودروی سال 1397

 سلام! ماه پیش من با یه ۲۰۶ مدل ۹۷ تصادف کردم .من مقصر بودم که بعدا که فکر کردم هر دو مقصر یودیم  ولی کار از کار گذشته بود .بیمه تمام خسارت رو داد .حالا شکایت افت قیمت کرده است .با ابلاغیه برای حضور نظریه کارشناس هم اومده که مبلغ ۹ میلیون تومان خسارت در نظر گرفته است .قسمت های مورد تصادف:چراغ چپ جلو، سپر جلو و پروژکتور و گلگیر چپ و شلگیر چپ هست که همه تعویض میشه اما نظریه کارشناس با توجه به همه قیمت ها هست .اما در بازار خودرو تعویض سپر و چراغ و پرژکتور شامل افت قیمت ماشین نمیشه اما کارشناس بر حسب همه اینها مبلغ زده است!

آیا میتونم اعتراض بزنم. اول به علت اینکه شاید این قسمت ها قبلا تصادف داشته و باید ثابت بشه که نداشته است. .دوم اینکه ماشین سال ۹۷ صفر نیست و گران قیمت هم نیست که افت قیمت بخوره اونم اینهمه .ماشین ۲۷ هزار تا کارکرد دارد و آیا میشه با اعتراض کارشناس سه نفره تعیین نشه؟ همون یک نفره باشه یا اصلا با اعتراض حتما دوباره ارجاع میشه به کارشناس؟

این هم نظریه کارشناس! که مشخص نیست که در اون نقطه تصادف داشته قبلا یا نه و بر اساس همه قسمت ها   تعیین قیمت کرده،  ممنون میشم از راهنماییتون! آیا اعتراض بزنم ممکن قیمت بیشتری کارشناسی شود؟

در پاسخ به سوال شما باید بگویم که تعویض سپر و چراغ جزء مواردی نیست که شامل افت قیمت شود ولی تعویض گلگیر یکی از مواردی است که بین ۳ تا ۴ درصد افت قیمت دارد و با توجه به قیمت روز خودروی ۲۰۶ به نظرم افت قیمت را منصفانه محاسبه کرده اند. افت قیمت ربطی به صفر بودن ماشین و یا گران‌قیمت بودن ندارد و کافی است قسمتی از خودرو تصادف نداشته باشد. اگر مجدداً از آن نقطه تصادف کند گفت قیمت تعلق می گیرد. شما میتوانید اعتراض کنید ولی پرونده به کارشناسی سه نفره ارجاع می‌شود که هزینه کارشناسی هم با شماست مگر اینکه رای تفاوت زیادی کند. بنابراین به کارشناس یک نفره ارجاع نمی شود. به نظر بنده،  تفاوت چندانی در میزان افت قیمت رخ نخواهد داد. اگر بتوانید با طرفتان با مبلغ کمتر توافق کنید بهتر است وگرنه درخواست قسط بندی کنید یعنی که اعسار از پرداخت مبلغ بدهید و درخواست قسطی شدن می کنید. در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

حقوق ازکارافتادگی 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر