هزینه آندوسکوپی در سال 1400

 دوست عزیز در اینستاگرام از بنده سوال پرسیدند که نوبت آندوسکوپی داشته‌اند در بیمارستان شهید بهشتی و می‌خواستم ببینند هزینه‌های آندوسکوپی چقدر میشود؟

 البته رویه سایت ما این نیست که پاسخ به سوال بدهیم که آندوسکوپی در هر بیمارستان چقدر میشود. در هر حال بیمارستان های مختلفی وجود دارد و هر بیمارستان با توجه به شرایط دولتی، خصوصی، عمومی، نیروهای مسلح و تامین اجتماعی بودنشان مبالغ مختلفی می‌گیرند و همچنین بابت هزینه‌های هتلینگ نیز تفاوت هایی وجود دارد و البته اینکه شما چه نوع بیمه داشته باشید مانند بیمه تامین اجتماعی یا بیمه سلامت و بیمه نیروهای مسلح و اینکه بیمه تکمیلی داشته باشیم یا نداشته باشید هزینه ها متفاوت خواهد بود. با این حال در پاسخ به سوال شما دوست عزیز باید بگویم که :

آندوسكوپی دستگاه گوارش فوقانی شامل مری، معده، دئودنوم و يا ژژونوم تشخيصی با يا بدون جمع آوری نمونه، بوسيله برس زدن يا شستشو با يا بدون بيوپسی منفرد يا متعدد،مستلزم بستری در بیمارستان هایی با درجه اعتباربخشی سطح 3 میلیون و ۵۸۰ هزار تومان می‌شود. در بیمارستانهای سطح 4 میلیون و ۲۵۰ هزار تومان می‌شود. در بیمارستان‌های سطح 4 میلیون و ۹۰۰ هزار تومان می‌شود. بیمارستان هایی با درجه اعتباربخشی 5 میلیون و ۵۸۰ هزار تومان می‌شود. از این مبالغ بستگی دارد که شما چه بیمه ای داشته باشید مثلا اگر بیمه تامین اجتماعی داشته باشید ۹۰ درصد هزینه را بیمه تامین اجتماعی می دهد و ۱۰ درصد را بیمه خودتان باید پرداخت کنید . در بیمه سلامت درصد ها کمی فرق می‌کند و ممکن است  ۷۰ درصد توسط بیمه پرداخت شود و مابقی را شما پرداخت کنید. اگر هم بیمه تکمیلی داشته باشید متناسب با نوع بیمه تکمیلی که دارید مبلغی توسط بیمه تکمیلی پرداخت می شود اگر بیمه تکمیلی داشته باشید و در بیمارستان‌های ملکی تامین اجتماعی انجام دهید مبلغی نیازی نیست پرداخت کنید به شرطی که بیمه حرف و مشاغل آزاد نداشته باشید.


قبول وکالت پرونده های شما:

تنظیم دادخواست، شکوائیه، لایحه دفاعیه و اظهارنامه برای هیات های موضوع قانون کار، دیوان عدالت اداری ، شورای حل اختلاف و مراجع قضایی و تنظیم قراردادهای کاری. پیگیری پرونده های تامین اجتماعی مانند بیمه بیکاری، احراز سوابق بیمه ای، احراز شرایط بازنشستگی، مستمری بازنشستگی، حق بیمه قراردادهای پیمانی و گرفتن مفاصاحساب بیمه ای، شرکت در هیات های بدوی و تجدیدنظر تشخیص مطالبات سازمان. پیگیری پرونده های کارگری و کارفرمایی در هیات های تشخیص، حل اختلاف اداره کار و دیوان عدالت اداری. پیگیری پرونده های مرتبط با دیه در پزشکی قانونی و دیگر مراجع قضایی . در صورتیکه می خواهید پرونده تان را به ما بسپارید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید

مشاوره رایگان تلفنی :

سایت بیمه جو مفتخر است با همکاری کارشناسان باتجربه امکان مشاوره رایگان تلفنی را در طول هفته فراهم سازد. در صورتیکه می خواهید با کارشناسان مرتبط مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید.

مشاوره رایگان از طریق ایمیل :

سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط ارائه می گردد و یک نسخه از آن هم در سایت به نمایش در می آید . اگر مجددا سوال داشتید باز هم از طریق سایت سوالتان را بپرسید و ایمیل نزنید . به ایمیل ها پاسخی داده نمی شود . برای مشاوره رایگان با کارشناس کلیک کنید

مشاوره رایگان از طریق تلگرام :

شما می توانید از طریق پیام رسان تلگرام سوالتان را مطرح نمایید. سعی کنید سوالتان را کامل و دقیق بپرسید و نیازی به گرفتن اجازه و یا سلام و علیک نیست. به سوال شما در سریعترین زمان ممکن پاسخ داده خواهد شد.بر روی لینک تلگرام کلیک کنید.

پاسخگویی از طریق صفحه اینستاگرام:

شما می توانید از طریق فالو کردن صفحه اینستاگرام بیمه جو سوالتان را مطرح نمایید. در اوقات فراغت جواب سوال شما را می دهم و بهتر است در دایرکت سوالتان را بپرسید. بر روی لینک زیر کلیک کنید و صفحه ما را فالو کنید:

https://www.instagram.com/bimego.ir/


پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

مقصر تصادف در هنگام باز کردن درب خودرو

محاسبه دیه پارگی رباط قدامی به نرخ 1400

شما از حمایت درمانی برخوردار نمی باشید یعنی چه؟

بررسی سختی کار راننده لیفتراک

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر