شکایت تاخیر در تادیه

 فریدون بدیلی : تاخیر تادیه در پرداخت سنوات از چه زمانی شروع می شود؟ از زمانی که اعتراض می کنیم از طریق اداره کار و از طریق سامانه تامین اجتماعی به کارفرما اعلام می شود یا زمانی که دادنامه هیأت تشخیص حکم را اعلام می گردد. لطفاً بند قانونی آن را درج نمایید؟

در پاسخ به سوال شما دوست عزیز باید بگویم که در این زمینه بحث های فراوانی شده است یکسری اعتقاد دارند زمان محاسبه تاخیر تادیه از زمانی است که باید پرداخت نشده است به عنوان مثال شما بابت سنوات سال ۱۳۹۰ شکایت کرده اید و حالا می خواهید تاخیر تادیه را از سال ۹۰ بگیرید یک سری قضات بر اساس این تاریخ رای می‌دهند که تعدادشان البته کم است گروه دوم اعتقاد دارند که شما باید از زمان شکایت خسارت تاخیر تادیه را حساب کنید یعنی از زمانی که شکایت کرده اید به عنوان مثال سال ۹۹ شکایت کرده و رای مثبت گرفت های تاخیر تادیه از سال ۹۹ محاسبه می شود  نظر اکثریت است یعنی اینکه قضات معمولاً بر اساس تاریخ شکایتی که شما انجام داده اید تاخیر تادیه را اعلام می‌کند در مورد و موردی که شما می فرمایید یعنی از زمان صدور رای صدور دادنامه هیات تشخیص معمولاً از این زمان رای صادر نمی شود و معمولاً از زمان شکایت شما رای صادر می‌شود بنابراین مشکل خاصی از این نظر نخواهید داشت.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

حقوق ازکارافتادگی 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر