محاسبه دیه پارگی تاندون

 دوستی در تلگرام از بنده پرسیدند که ۱۵ روز است در شرکتی استخدام شده اند و متاسفانه دچار حادثه شدند و دستشان پاره شده است و دچار سوختگی شدند حالا سوال شان این است که اول میزان دیه چقدر میباشد و ثانیاً آیا نیاز به شکایت دارند و آنان می‌توانند از بیمه مسئولیت مدنی شرکتشان استفاده کنند ؟

در پاسخ به این دوست عزیز باید اعلام کنم که دیه پارگی تاندون و دیه پارگی دست بستگی به میزان پارگی دارد و میزان خونریزی! معمولا دیه پارگی تاندون بین دو تا چهار درصد دیه کامل است و دیه پارگی دست بستگی به میزان خونریزی و عمق پارگی دارد. اگر شرکت شان بیمه مسئولیت دارد توصیه می کنم از طریق بیمه شرکت اقدام نمایند چون نیاز به شکایت نیست و سریعتر جواب می دهد و راحت تر است هر چند ممکن است کمتر شود. اما اگر شرکت بیمه مسئولیت ندارد و کارفرما نیز به صورت توافقی حاضر به پرداخت دیه یا غرامت نیست تنها راهی که وجود دارد این است که از کارفرما به کلانتری و یا دادسرا شکایت کنید.


 در صورتیکه نیاز به مشاوره رایگان دارید یا می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . با شماره اعلام شده تماس نگیرید زیرا به علت زیادی تماس ها متاسفانه امکان پاسخگویی نداریم. قول می دهیم در سریعترین زمان ممکن پاسخ شما را بدهیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

حقوق ازکارافتادگی 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر