درخواست ازکارافتادگی به علت تعویض مفصل

 سلام .من ۵۸ سال دارم و از سال ۱۳۸۵ تحت پوشس بیمه هستم و حق بیمه پرداخت کردم . ۱  سال قبل مفصل لگن پا یم به دلایل فیزیکی از بین رفته و باید طی جراحی تعویض با پروتز گردد ضمن اینکه مچ پای دیگر من نیز ۱۲ سال قبل به دلیل شکستگی و عدم رسیدگی صحیح از بین رفته و طی جراحی فیکس گردیده .ایستادن برایم امکان نداره چون هر دو پا به دلیل عدم خونرساتی به شکل بدی رو به خرابی بیشتر م یرود . حال آیا با مراجعه به اداره و تقاضای از کار افتادگی مشمول میباشم یا خیر  ممنونم ؟

 در پاسخ به این دوست عزیزمون که گفتن مفصل لگن شون به دلایل فیزیکی از بین رفته و باید طی جراحی تعویض یا پروتز بشه و پای دیگرش که شکستگی داره و باید فیکس بشه فرمودند آیا از کار افتادگی بهشون تعلق میگیره یا نه؟  اگه این بابت یک پاشون تعویض مفصل انجام بدهند و مفصل شان را عوض کنند قطعاً از کار افتادگی به ایشان تعلق می‌گیرد، از کار افتادگی کلی! 

اما اگر تعویض نکنند و همینجوری بذارند باشه معمولا در اداره کمیسیونهای پزشکی تامین اجتماعی به ایشان رای ادامه درمان داده میشه چون باید عمل کنند و حالت درمانی شان ثابت بشه وضعیتشون استیبل بشه تا رای داده بشه! بنابراین توصیه می کنم ابتدا عمل کنند و بعد درخواست از کار افتادگی به تامین اجتماعی بدهند. اگر بخواهند زودتر درخواست‌های کار افتادگی بدهند بعداً ادامه درمان داده میشه یا از کار افتاده نمی شوند و مجبورند دوباره مراحل را از اول بروند که بسیار طولانی تر میشه  در صورتیکه نیاز به مشاوره رایگان دارید یا می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . با شماره اعلام شده تماس نگیرید زیرا به علت زیادی تماس ها متاسفانه امکان پاسخگویی نداریم. قول می دهیم در سریعترین زمان ممکن پاسخ شما را بدهیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

حقوق ازکارافتادگی 1400

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر