درخواست ازکارافتادگی به علت تعویض مفصل

 سلام .من ۵۸ سال دارم و از سال ۱۳۸۵ تحت پوشس بیمه هستم و حق بیمه پرداخت کردم . ۱  سال قبل مفصل لگن پا یم به دلایل فیزیکی از بین رفته و باید طی جراحی تعویض با پروتز گردد ضمن اینکه مچ پای دیگر من نیز ۱۲ سال قبل به دلیل شکستگی و عدم رسیدگی صحیح از بین رفته و طی جراحی فیکس گردیده .ایستادن برایم امکان نداره چون هر دو پا به دلیل عدم خونرساتی به شکل بدی رو به خرابی بیشتر م یرود . حال آیا با مراجعه به اداره و تقاضای از کار افتادگی مشمول میباشم یا خیر  ممنونم ؟

 در پاسخ به این دوست عزیزمون که گفتن مفصل لگن شون به دلایل فیزیکی از بین رفته و باید طی جراحی تعویض یا پروتز بشه و پای دیگرش که شکستگی داره و باید فیکس بشه فرمودند آیا از کار افتادگی بهشون تعلق میگیره یا نه؟  اگه این بابت یک پاشون تعویض مفصل انجام بدهند و مفصل شان را عوض کنند قطعاً از کار افتادگی به ایشان تعلق می‌گیرد، از کار افتادگی کلی! 

اما اگر تعویض نکنند و همینجوری بذارند باشه معمولا در اداره کمیسیونهای پزشکی تامین اجتماعی به ایشان رای ادامه درمان داده میشه چون باید عمل کنند و حالت درمانی شان ثابت بشه وضعیتشون استیبل بشه تا رای داده بشه! بنابراین توصیه می کنم ابتدا عمل کنند و بعد درخواست از کار افتادگی به تامین اجتماعی بدهند. اگر بخواهند زودتر درخواست‌های کار افتادگی بدهند بعداً ادامه درمان داده میشه یا از کار افتاده نمی شوند و مجبورند دوباره مراحل را از اول بروند که بسیار طولانی تر میشه در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

حقوق ازکارافتادگی 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر