درخواست ازکارافتادگی به علت تعویض مفصل

 سلام .من ۵۸ سال دارم و از سال ۱۳۸۵ تحت پوشس بیمه هستم و حق بیمه پرداخت کردم . ۱  سال قبل مفصل لگن پا یم به دلایل فیزیکی از بین رفته و باید طی جراحی تعویض با پروتز گردد ضمن اینکه مچ پای دیگر من نیز ۱۲ سال قبل به دلیل شکستگی و عدم رسیدگی صحیح از بین رفته و طی جراحی فیکس گردیده .ایستادن برایم امکان نداره چون هر دو پا به دلیل عدم خونرساتی به شکل بدی رو به خرابی بیشتر م یرود . حال آیا با مراجعه به اداره و تقاضای از کار افتادگی مشمول میباشم یا خیر  ممنونم ؟

 در پاسخ به این دوست عزیزمون که گفتن مفصل لگن شون به دلایل فیزیکی از بین رفته و باید طی جراحی تعویض یا پروتز بشه و پای دیگرش که شکستگی داره و باید فیکس بشه فرمودند آیا از کار افتادگی بهشون تعلق میگیره یا نه؟  اگه این بابت یک پاشون تعویض مفصل انجام بدهند و مفصل شان را عوض کنند قطعاً از کار افتادگی به ایشان تعلق می‌گیرد، از کار افتادگی کلی! 

اما اگر تعویض نکنند و همینجوری بذارند باشه معمولا در اداره کمیسیونهای پزشکی تامین اجتماعی به ایشان رای ادامه درمان داده میشه چون باید عمل کنند و حالت درمانی شان ثابت بشه وضعیتشون استیبل بشه تا رای داده بشه! بنابراین توصیه می کنم ابتدا عمل کنند و بعد درخواست از کار افتادگی به تامین اجتماعی بدهند. اگر بخواهند زودتر درخواست‌های کار افتادگی بدهند بعداً ادامه درمان داده میشه یا از کار افتاده نمی شوند و مجبورند دوباره مراحل را از اول بروند که بسیار طولانی تر میشه قبول وکالت پرونده های شما:

تنظیم دادخواست، شکوائیه، لایحه دفاعیه و اظهارنامه برای هیات های موضوع قانون کار، دیوان عدالت اداری ، شورای حل اختلاف و مراجع قضایی و تنظیم قراردادهای کاری. پیگیری پرونده های تامین اجتماعی مانند بیمه بیکاری، احراز سوابق بیمه ای، احراز شرایط بازنشستگی، مستمری بازنشستگی، حق بیمه قراردادهای پیمانی و گرفتن مفاصاحساب بیمه ای، شرکت در هیات های بدوی و تجدیدنظر تشخیص مطالبات سازمان. پیگیری پرونده های کارگری و کارفرمایی در هیات های تشخیص، حل اختلاف اداره کار و دیوان عدالت اداری. پیگیری پرونده های مرتبط با دیه در پزشکی قانونی و دیگر مراجع قضایی . در صورتیکه می خواهید پرونده تان را به ما بسپارید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید

مشاوره رایگان تلفنی :

سایت بیمه جو مفتخر است با همکاری کارشناسان باتجربه امکان مشاوره رایگان تلفنی را در طول هفته فراهم سازد. در صورتیکه می خواهید با کارشناسان مرتبط مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید.

مشاوره رایگان از طریق ایمیل :

سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط ارائه می گردد و یک نسخه از آن هم در سایت به نمایش در می آید . اگر مجددا سوال داشتید باز هم از طریق سایت سوالتان را بپرسید و ایمیل نزنید . به ایمیل ها پاسخی داده نمی شود . برای مشاوره رایگان با کارشناس کلیک کنید

مشاوره رایگان از طریق تلگرام :

شما می توانید از طریق پیام رسان تلگرام سوالتان را مطرح نمایید. سعی کنید سوالتان را کامل و دقیق بپرسید و نیازی به گرفتن اجازه و یا سلام و علیک نیست. به سوال شما در سریعترین زمان ممکن پاسخ داده خواهد شد.بر روی لینک تلگرام کلیک کنید.

پاسخگویی از طریق صفحه اینستاگرام:

شما می توانید از طریق فالو کردن صفحه اینستاگرام بیمه جو سوالتان را مطرح نمایید. در اوقات فراغت جواب سوال شما را می دهم و بهتر است در دایرکت سوالتان را بپرسید. بر روی لینک زیر کلیک کنید و صفحه ما را فالو کنید:

https://www.instagram.com/bimego.ir/


پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

حقوق منشی در سال 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

مقصر تصادف در هنگام باز کردن درب خودرو

محاسبه دیه پارگی رباط قدامی به نرخ 1400

محاسبه دیه خونریزی مغزی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر