شکایت از کارفرما توسط سرایدار

 سلام! یک سال و نیم است در مجتمع سی واحدی سرایدارم. با سه فرزند و همسرم ماهیانه یک ملیون دریافتی در یک سال شیش ماهم ۱۲۰۰ملیون حقوق دریافت کردم. بدون بیمه و سایر مزایا! الان میگن چون تعدادتون زیاده باید تخلیه کنید.قرارداد هم ندارم. ایا میتونم شکایت کنم بدون قرار داد؟ رحم هم تو هیچ زمینه ای ندارند!بنده سی و سه سالمه! بیشتر موقع ها برای پول شیر وپوشک بچم لنگ میشم.میگم به مدیر بروی خودش نمیاره.میگه شما اینجا دوملیون فقط پول اجاره منزل بیست و چند متریه که توش نشستی.ممنون میشم پاسخ بدید؟

در پاسخ به این دوست عزیزمون باید بگم بله ایشان می‌تواند شکایت کند بابت حداقل حقوق طبق قانون کار که به نرخ امسال حدود ۳ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان می‌شود به همراه مزایای ثابت و البته حق بیمه. البته توجه داشته باشند که برای اینکه شکایت شان به نتیجه برسد باید مدارک کافی مبنی بر کار کردن در این محل را داشته باشد .بنابراین بهتر حتماً درخواست بازرسی از محل کار بدهند و در حالی که هنوز اونجا هستن شکایت کند قبل از اینکه از آنجا خارج بشود . بابت این که مبلغی بابت هزینه‌های سرایداری محل سرایداری باید بدهند که این چیزی نیست مگر اینکه در قرارداد ذکر شده باشد بنابراین زیاد اهمیتی نداره و نباید از این نظر نگرانی به خودشان بدهند.


 در صورتیکه نیاز به مشاوره رایگان دارید یا می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . با شماره اعلام شده تماس نگیرید زیرا به علت زیادی تماس ها متاسفانه امکان پاسخگویی نداریم. قول می دهیم در سریعترین زمان ممکن پاسخ شما را بدهیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

حقوق ازکارافتادگی 1400

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر