شکایت از کارفرما توسط سرایدار

 سلام! یک سال و نیم است در مجتمع سی واحدی سرایدارم. با سه فرزند و همسرم ماهیانه یک ملیون دریافتی در یک سال شیش ماهم ۱۲۰۰ملیون حقوق دریافت کردم. بدون بیمه و سایر مزایا! الان میگن چون تعدادتون زیاده باید تخلیه کنید.قرارداد هم ندارم. ایا میتونم شکایت کنم بدون قرار داد؟ رحم هم تو هیچ زمینه ای ندارند!بنده سی و سه سالمه! بیشتر موقع ها برای پول شیر وپوشک بچم لنگ میشم.میگم به مدیر بروی خودش نمیاره.میگه شما اینجا دوملیون فقط پول اجاره منزل بیست و چند متریه که توش نشستی.ممنون میشم پاسخ بدید؟

در پاسخ به این دوست عزیزمون باید بگم بله ایشان می‌تواند شکایت کند بابت حداقل حقوق طبق قانون کار که به نرخ امسال حدود ۳ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان می‌شود به همراه مزایای ثابت و البته حق بیمه. البته توجه داشته باشند که برای اینکه شکایت شان به نتیجه برسد باید مدارک کافی مبنی بر کار کردن در این محل را داشته باشد .بنابراین بهتر حتماً درخواست بازرسی از محل کار بدهند و در حالی که هنوز اونجا هستن شکایت کند قبل از اینکه از آنجا خارج بشود . بابت این که مبلغی بابت هزینه‌های سرایداری محل سرایداری باید بدهند که این چیزی نیست مگر اینکه در قرارداد ذکر شده باشد بنابراین زیاد اهمیتی نداره و نباید از این نظر نگرانی به خودشان بدهند.


قبول وکالت پرونده های شما:

تنظیم دادخواست، شکوائیه، لایحه دفاعیه و اظهارنامه برای هیات های موضوع قانون کار، دیوان عدالت اداری ، شورای حل اختلاف و مراجع قضایی و تنظیم قراردادهای کاری. پیگیری پرونده های تامین اجتماعی مانند بیمه بیکاری، احراز سوابق بیمه ای، احراز شرایط بازنشستگی، مستمری بازنشستگی، حق بیمه قراردادهای پیمانی و گرفتن مفاصاحساب بیمه ای، شرکت در هیات های بدوی و تجدیدنظر تشخیص مطالبات سازمان. پیگیری پرونده های کارگری و کارفرمایی در هیات های تشخیص، حل اختلاف اداره کار و دیوان عدالت اداری. پیگیری پرونده های مرتبط با دیه در پزشکی قانونی و دیگر مراجع قضایی . در صورتیکه می خواهید پرونده تان را به ما بسپارید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید

مشاوره رایگان تلفنی :

سایت بیمه جو مفتخر است با همکاری کارشناسان باتجربه امکان مشاوره رایگان تلفنی را در طول هفته فراهم سازد. در صورتیکه می خواهید با کارشناسان مرتبط مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید.

مشاوره رایگان از طریق ایمیل :

سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط ارائه می گردد و یک نسخه از آن هم در سایت به نمایش در می آید . اگر مجددا سوال داشتید باز هم از طریق سایت سوالتان را بپرسید و ایمیل نزنید . به ایمیل ها پاسخی داده نمی شود . برای مشاوره رایگان با کارشناس کلیک کنید

مشاوره رایگان از طریق تلگرام :

شما می توانید از طریق پیام رسان تلگرام سوالتان را مطرح نمایید. سعی کنید سوالتان را کامل و دقیق بپرسید و نیازی به گرفتن اجازه و یا سلام و علیک نیست. به سوال شما در سریعترین زمان ممکن پاسخ داده خواهد شد.بر روی لینک تلگرام کلیک کنید.

پاسخگویی از طریق صفحه اینستاگرام:

شما می توانید از طریق فالو کردن صفحه اینستاگرام بیمه جو سوالتان را مطرح نمایید. در اوقات فراغت جواب سوال شما را می دهم و بهتر است در دایرکت سوالتان را بپرسید. بر روی لینک زیر کلیک کنید و صفحه ما را فالو کنید:

https://www.instagram.com/bimego.ir/


پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

حقوق منشی در سال 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

مقصر تصادف در هنگام باز کردن درب خودرو

محاسبه دیه خونریزی مغزی

محاسبه دیه پارگی رباط قدامی به نرخ 1400

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر