شکایت از کارفرما توسط سرایدار

 سلام! یک سال و نیم است در مجتمع سی واحدی سرایدارم. با سه فرزند و همسرم ماهیانه یک ملیون دریافتی در یک سال شیش ماهم ۱۲۰۰ملیون حقوق دریافت کردم. بدون بیمه و سایر مزایا! الان میگن چون تعدادتون زیاده باید تخلیه کنید.قرارداد هم ندارم. ایا میتونم شکایت کنم بدون قرار داد؟ رحم هم تو هیچ زمینه ای ندارند!بنده سی و سه سالمه! بیشتر موقع ها برای پول شیر وپوشک بچم لنگ میشم.میگم به مدیر بروی خودش نمیاره.میگه شما اینجا دوملیون فقط پول اجاره منزل بیست و چند متریه که توش نشستی.ممنون میشم پاسخ بدید؟

در پاسخ به این دوست عزیزمون باید بگم بله ایشان می‌تواند شکایت کند بابت حداقل حقوق طبق قانون کار که به نرخ امسال حدود ۳ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان می‌شود به همراه مزایای ثابت و البته حق بیمه. البته توجه داشته باشند که برای اینکه شکایت شان به نتیجه برسد باید مدارک کافی مبنی بر کار کردن در این محل را داشته باشد .بنابراین بهتر حتماً درخواست بازرسی از محل کار بدهند و در حالی که هنوز اونجا هستن شکایت کند قبل از اینکه از آنجا خارج بشود . بابت این که مبلغی بابت هزینه‌های سرایداری محل سرایداری باید بدهند که این چیزی نیست مگر اینکه در قرارداد ذکر شده باشد بنابراین زیاد اهمیتی نداره و نباید از این نظر نگرانی به خودشان بدهند.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

حقوق ازکارافتادگی 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر