درخواست ازکارافتادگی به علت سرطان تیروئید

 من حدود دو سال پیش دچار سرطان تیروئید پاپیلری بدخیم شدم و اون موقع سریع تیروئید را کامل درآوردن و دکتر بنده گفتن که اصلا استرس نداشته باش و چون کار بنده راننده اتوبوس مسافربری بیرون شهری هستم به هر جا هم رفتم که کار راحت و بدون استرس پیدا کنم گفتن شما با این بیماری اومدی اینجا باید بروی از کارافتادگی بگیری و من هم مجبور شدم بعد از چند ماه به کار خود برگردم.الان سه ماه پیش که آزمایش دادم مشخص شد که سرطانم در حال رشد شده و دکترم گفتن که سریع بروید درمانی تا مشکل ساز نشده است.

ومن هم تا ده روز دیگر دارم میرم برای ید درمانی و بنده چند ساله که زیر نظر دو دکتر متخصص تیروئید هستم و یکی از دکتر هایم نامه کارافتادگی کلی زده و گفته اگر میخواهی عمری بکنی و دچار مشکلاتی بدتر نشوی باید ازکارافتاده بشوی بخصوص که کار شما با استرس و با جان مردم سروکار داری و یکی دیگر از دکترهایم که خودشم دکتر کمیسیون  میگه خوب میشی کمتر برو بیابان کارتو عوض کن و من الان میخوام ببینم برای از کارافتادگی بنده می توانم بشوم....لطفا بنده را راهنمایی کنید؟

در پاسخ به سوال شما دوست عزیز باید اعلام کنم که در صورتی که سرطان پاپیلاری تیروئید به دیگر قسمت‌های بدن متاستاز و به احتمال زیاد شما از کار افتاده کلی می‌شوید اما در صورتیکه متاستاز نداده باشد از کارافتادگی به شما تعلق نمی گیرد.


قبول وکالت پرونده های شما:

تنظیم دادخواست، شکوائیه، لایحه دفاعیه و اظهارنامه برای هیات های موضوع قانون کار، دیوان عدالت اداری ، شورای حل اختلاف و مراجع قضایی و تنظیم قراردادهای کاری. پیگیری پرونده های تامین اجتماعی مانند بیمه بیکاری، احراز سوابق بیمه ای، احراز شرایط بازنشستگی، مستمری بازنشستگی، حق بیمه قراردادهای پیمانی و گرفتن مفاصاحساب بیمه ای، شرکت در هیات های بدوی و تجدیدنظر تشخیص مطالبات سازمان. پیگیری پرونده های کارگری و کارفرمایی در هیات های تشخیص، حل اختلاف اداره کار و دیوان عدالت اداری. پیگیری پرونده های مرتبط با دیه در پزشکی قانونی و دیگر مراجع قضایی . در صورتیکه می خواهید پرونده تان را به ما بسپارید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید

مشاوره رایگان تلفنی :

سایت بیمه جو مفتخر است با همکاری کارشناسان باتجربه امکان مشاوره رایگان تلفنی را در طول هفته فراهم سازد. در صورتیکه می خواهید با کارشناسان مرتبط مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید.

مشاوره رایگان از طریق ایمیل :

سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط ارائه می گردد و یک نسخه از آن هم در سایت به نمایش در می آید . اگر مجددا سوال داشتید باز هم از طریق سایت سوالتان را بپرسید و ایمیل نزنید . به ایمیل ها پاسخی داده نمی شود . برای مشاوره رایگان با کارشناس کلیک کنید

مشاوره رایگان از طریق تلگرام :

شما می توانید از طریق پیام رسان تلگرام سوالتان را مطرح نمایید. سعی کنید سوالتان را کامل و دقیق بپرسید و نیازی به گرفتن اجازه و یا سلام و علیک نیست. به سوال شما در سریعترین زمان ممکن پاسخ داده خواهد شد.بر روی لینک تلگرام کلیک کنید.

پاسخگویی از طریق صفحه اینستاگرام:

شما می توانید از طریق فالو کردن صفحه اینستاگرام بیمه جو سوالتان را مطرح نمایید. در اوقات فراغت جواب سوال شما را می دهم و بهتر است در دایرکت سوالتان را بپرسید. بر روی لینک زیر کلیک کنید و صفحه ما را فالو کنید:

https://www.instagram.com/bimego.ir/


پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

حقوق منشی در سال 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

مقصر تصادف در هنگام باز کردن درب خودرو

محاسبه دیه پارگی رباط قدامی به نرخ 1400

محاسبه دیه خونریزی مغزی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر