دریافت کمک هزینه زایمان

 کاربری به نام فائزه در اینستاگرام از من پرسیده است که ایشان ۹ ماه مرخصی زایمان استفاده کرده و از تیر ماه باید به سرکار برگردد. سوالی که داره اینه که ایشون نمیخواد به محل کار قبلیش برگرده و می خواهد که به کار جدیدی بپردازد و در محل کار جدید فعالیتش رو شروع کنه! 

حالا ایشون میگه شعبه بیمه ازش یک نامه خواسته از محل کار تا مبلغ هزینه کمک هزینه ایام زایمان رو برایش پرداخت کند. شرکت قبلیشون باهاشون همکاری نمی کنه تا نامه بهشون بده و می‌خواهد از محل کار جدید نامه بگیرد آیا این کار انجام شدنی هست یا نه؟ 

در پاسخ به این دوست عزیزمون باید بگم که برای دریافت کمک هزینه زایمان چند شرط دارد. ایشان احتمالا سابقه بیمه داره که حداقل ۳ ماه کار کرده باشد قبل از دریافت مرخصی زایمان ولی نکته مهم اینه که وقتی میخواد برای مرخصی زایمان اقدام کنه باید درون شرکت کار کنه یعنی آخرین روزی که بخواد بره برای مرخصی زایمان در این شرکت باید کار کرده باشه. 

بنابراین گواهی کار درون شرکت رو باید از شرکتی که قبل از رفتن به مرخصی زایمان می خواست استفاده کنه بگیره پس باید از شرکت قبلی بگیره! حالا اگه این شرکت همکاری با ایشان نمیکنه باید این موضوع را به شعبه اطلاع بده اگه سابقه‌ بیمه کافی رو داشته باشه معمولا شعبه  ایراد نمی‌گیرد اما اگه ایراد گرفتند دو راه داره یا از طریق اداره کار اقدام کنه و از اداره کار نامه بگیره که درون محل کار مشغول به کار بوده و یا اینکه از بازرسان شعبه تامین اجتماعی درخواست کنه که از محل کار بازرسی کنند و تاییدیه اشتغال ایشون قبل از رفتن به مرخصی زایمان رو به ایشون بدهند. 

قبول وکالت پرونده های شما:

تنظیم دادخواست، شکوائیه، لایحه دفاعیه و اظهارنامه برای هیات های موضوع قانون کار، دیوان عدالت اداری ، شورای حل اختلاف و مراجع قضایی و تنظیم قراردادهای کاری. پیگیری پرونده های تامین اجتماعی مانند بیمه بیکاری، احراز سوابق بیمه ای، احراز شرایط بازنشستگی، مستمری بازنشستگی، حق بیمه قراردادهای پیمانی و گرفتن مفاصاحساب بیمه ای، شرکت در هیات های بدوی و تجدیدنظر تشخیص مطالبات سازمان. پیگیری پرونده های کارگری و کارفرمایی در هیات های تشخیص، حل اختلاف اداره کار و دیوان عدالت اداری. پیگیری پرونده های مرتبط با دیه در پزشکی قانونی و دیگر مراجع قضایی . در صورتیکه می خواهید پرونده تان را به ما بسپارید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید

مشاوره رایگان تلفنی :

سایت بیمه جو مفتخر است با همکاری کارشناسان باتجربه امکان مشاوره رایگان تلفنی را در طول هفته فراهم سازد. در صورتیکه می خواهید با کارشناسان مرتبط مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید.

مشاوره رایگان از طریق ایمیل :

سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط ارائه می گردد و یک نسخه از آن هم در سایت به نمایش در می آید . اگر مجددا سوال داشتید باز هم از طریق سایت سوالتان را بپرسید و ایمیل نزنید . به ایمیل ها پاسخی داده نمی شود . برای مشاوره رایگان با کارشناس کلیک کنید

مشاوره رایگان از طریق تلگرام :

شما می توانید از طریق پیام رسان تلگرام سوالتان را مطرح نمایید. سعی کنید سوالتان را کامل و دقیق بپرسید و نیازی به گرفتن اجازه و یا سلام و علیک نیست. به سوال شما در سریعترین زمان ممکن پاسخ داده خواهد شد.بر روی لینک تلگرام کلیک کنید.

پاسخگویی از طریق صفحه اینستاگرام:

شما می توانید از طریق فالو کردن صفحه اینستاگرام بیمه جو سوالتان را مطرح نمایید. در اوقات فراغت جواب سوال شما را می دهم و بهتر است در دایرکت سوالتان را بپرسید. بر روی لینک زیر کلیک کنید و صفحه ما را فالو کنید:

https://www.instagram.com/bimego.ir/


پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

حقوق منشی در سال 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

مقصر تصادف در هنگام باز کردن درب خودرو

محاسبه دیه پارگی رباط قدامی به نرخ 1400

محاسبه دیه خونریزی مغزی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر