دریافت دو مستمری به صورت همزمان

 


خانمی در تماس تلفنی با بنده اعلام کردند که از آستان قدس رضوی حقوق مستمری همسرشان را می‌گیرد که همسرش فوت کرده و حالا خودشان بیمه‌پرداز زنان خانه‌دار هستند و چند سال دیگه می تواند از این طریق بازنشسته بشوند آستان قدس رضوی به ایشان اعلام کرده است که یا باید بیمه تامین اجتماعی شان را انصراف بدهند یا دیگر به شما نمی دهد؟ سوالشان این است که چه کار باید بکنیم؟

 در پاسخ به این دوست عزیز باید بگم که ایشون بیمه پرداز سازمان تامین اجتماعی هستند و به زودی از تامین اجتماعی بازنشسته می‌شوند و همچنین می‌توانند از مستمری آستان قدس رضوی استفاده کنند. این قانون که هیچ وجه نمی‌توان صندوق بیمه پرداز باشه و یا مستمری بگیر باشه و کاری که آستان قدس رضوی انجام میده کار درستیه و طبق قانون است و  به نفع خودشان هم هست.  اینکه طبق قانون بازنشستگی تامین اجتماعی هم بشود نمی‌تواند از حقوقشان استفاده کند و باید یکی از حقوق ها را انتخاب کند پس بهتر است در همین مرحله قضیه رو خاتمه بدهد .


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

حقوق ازکارافتادگی 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر