دریافت دو مستمری به صورت همزمان

 


خانمی در تماس تلفنی با بنده اعلام کردند که از آستان قدس رضوی حقوق مستمری همسرشان را می‌گیرد که همسرش فوت کرده و حالا خودشان بیمه‌پرداز زنان خانه‌دار هستند و چند سال دیگه می تواند از این طریق بازنشسته بشوند آستان قدس رضوی به ایشان اعلام کرده است که یا باید بیمه تامین اجتماعی شان را انصراف بدهند یا دیگر به شما نمی دهد؟ سوالشان این است که چه کار باید بکنیم؟

 در پاسخ به این دوست عزیز باید بگم که ایشون بیمه پرداز سازمان تامین اجتماعی هستند و به زودی از تامین اجتماعی بازنشسته می‌شوند و همچنین می‌توانند از مستمری آستان قدس رضوی استفاده کنند. این قانون که هیچ وجه نمی‌توان صندوق بیمه پرداز باشه و یا مستمری بگیر باشه و کاری که آستان قدس رضوی انجام میده کار درستیه و طبق قانون است و  به نفع خودشان هم هست.  اینکه طبق قانون بازنشستگی تامین اجتماعی هم بشود نمی‌تواند از حقوقشان استفاده کند و باید یکی از حقوق ها را انتخاب کند پس بهتر است در همین مرحله قضیه رو خاتمه بدهد .


 در صورتیکه نیاز به مشاوره رایگان دارید یا می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . با شماره اعلام شده تماس نگیرید زیرا به علت زیادی تماس ها متاسفانه امکان پاسخگویی نداریم. قول می دهیم در سریعترین زمان ممکن پاسخ شما را بدهیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

حقوق ازکارافتادگی 1400

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر