پرداخت هزینه عصب کشی توسط تامین اجتماعی

 من یک ماه پیش دندانهای جلویی فک بالا رو عصب کشی کردم. برای بار دوم ولی بازم درد میکنه!  تصمیم گرفتم برم ایمپلنت کنم . من الان برای  هزینه دندونام گواهی دارم ببرم بیمه چقدر میده؟  بعد اگر چند ماه دیگه می خواهم برم ایمپلنت کنم اون موقع باز بیمه هزینه میده یا نه؟ 

در پاسخ به دوست عزیزمان که در تلگرام این سوال را برای من فرستاده است باید بگویم تامین اجتماعی بابت عصب کشی هزینه پرداخت نمی‌کند. بابت ایمپلنت هم هزینه پرداخت نمی‌کند اما بابت یک دست دندان دو میلیون تومان پرداخت می کند که شما هر تعداد دندان ایمپلنت کرده باشید با توجه به کل دندان هایتان محاسبه می‌شود و پرداخت می‌شود ضمناً هزینه دندان صرفاً یکبار پرداخت می شود و نه بیشتر.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان تلگرام با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

حقوق ازکارافتادگی 1400

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر