تغییر نوع بیمه تامین اجتماعی

 برای تبدیل بیمه ۱۸ درصد بیمه ۲۷ درصد بلافاصله باید بعد یک ماه اقدام کنیم یا محدودیت زمانی نداره؟  بعد اگر محدودیت زمانی نداشت مابه تفاوتش چی میشه؟ و طول مدت خدمت سربازی چطوری جزو سابقه بیمه حساب میشه؟

در پاسخ به سوال شما دوست عزیز باید بگویم که برای تبدیل بیمه ۱۸ درصد که یک بیمه مربوط به حرف و مشاغل آزاد است به بیمه ۲۷ درصد که بیمه اختیاری از محدودیت زمانی وجود ندارد. این نوع درصد تفاوت مربوط به خدمات درمانی است که در دفترچه بیمه ۱۸ درصد فرانشیز دریافت می‌شود و مبلغ جدایی بابت دفترچه نیاز است و در بیمه ۲۷ درصد نه فرانشیز وجود دارد و نه مبلغی برای هر کدام از دفترچه ها . بنابراین اصلا نیازی به پرداخت مابه‌التفاوت نیست. در مورد خدمت سربازی شما ۷ درصد حقوق مشمول کسر حق بیمه را به عنوان حق بیمه هر ماه خدمت سربازی پرداخت می کنید یعنی باید حداقل دو سال پرداخت حق‌ بیمه داشته باشید و به عنوان مثال اگر حق بیمه اختیاری بر اساس حقوق ۳ میلیون تومان محاسبه شده باشد هفت درصد این مبلغی معادل ۲۰۰ هزار تومان در ماه می باشد و  به عنوان حق بیمه سربازی برای هر ماه محاسبه می شود. طول دوران سربازی نیز بر اساس عدد ثبت شده در پشت کارت پایان خدمت تعیین می شود. 


قبول وکالت پرونده های شما:

تنظیم دادخواست، شکوائیه، لایحه دفاعیه و اظهارنامه برای هیات های موضوع قانون کار، دیوان عدالت اداری ، شورای حل اختلاف و مراجع قضایی و تنظیم قراردادهای کاری. پیگیری پرونده های تامین اجتماعی مانند بیمه بیکاری، احراز سوابق بیمه ای، احراز شرایط بازنشستگی، مستمری بازنشستگی، حق بیمه قراردادهای پیمانی و گرفتن مفاصاحساب بیمه ای، شرکت در هیات های بدوی و تجدیدنظر تشخیص مطالبات سازمان. پیگیری پرونده های کارگری و کارفرمایی در هیات های تشخیص، حل اختلاف اداره کار و دیوان عدالت اداری. پیگیری پرونده های مرتبط با دیه در پزشکی قانونی و دیگر مراجع قضایی . در صورتیکه می خواهید پرونده تان را به ما بسپارید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید

مشاوره رایگان تلفنی :

سایت بیمه جو مفتخر است با همکاری کارشناسان باتجربه امکان مشاوره رایگان تلفنی را در طول هفته فراهم سازد. در صورتیکه می خواهید با کارشناسان مرتبط مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید.

مشاوره رایگان از طریق ایمیل :

سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط ارائه می گردد و یک نسخه از آن هم در سایت به نمایش در می آید . اگر مجددا سوال داشتید باز هم از طریق سایت سوالتان را بپرسید و ایمیل نزنید . به ایمیل ها پاسخی داده نمی شود . برای مشاوره رایگان با کارشناس کلیک کنید

مشاوره رایگان از طریق تلگرام :

شما می توانید از طریق پیام رسان تلگرام سوالتان را مطرح نمایید. سعی کنید سوالتان را کامل و دقیق بپرسید و نیازی به گرفتن اجازه و یا سلام و علیک نیست. به سوال شما در سریعترین زمان ممکن پاسخ داده خواهد شد.بر روی لینک تلگرام کلیک کنید.

پاسخگویی از طریق صفحه اینستاگرام:

شما می توانید از طریق فالو کردن صفحه اینستاگرام بیمه جو سوالتان را مطرح نمایید. در اوقات فراغت جواب سوال شما را می دهم و بهتر است در دایرکت سوالتان را بپرسید. بر روی لینک زیر کلیک کنید و صفحه ما را فالو کنید:

https://www.instagram.com/bimego.ir/


پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

مقصر تصادف در هنگام باز کردن درب خودرو

محاسبه دیه پارگی رباط قدامی به نرخ 1400

شما از حمایت درمانی برخوردار نمی باشید یعنی چه؟

بررسی سختی کار راننده لیفتراک

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر