پرداخت حق بیمه اختیاری بیشتر در بیمه تامین اجتماعی

 سلام! من ۵۵ ساله هستم و بیمه اختیاری پرداخت میکنم. سوالی دارم که اگر دو سال قبل از بازنشستگی حق بیمه را بیشتر پرداخت کنم در زمان بازنشستگی کامل حقوق دریافت میکنم در اون زمان حق بیمه پرداختی من ۱۳سال میشود . با تشکر ؟

در پاسخ به سوال شما باید بگویم که شما ۱۳ سال سابقه پرداخت حق بیمه دارید و در سابقه های کمتر از ۲۰ سال حقوق بازنشستگی متناسب با سابقه شما پرداخت می شود یعنی میانگین حقوق مشمول کسر حق بیمه در دو سال آخر تان در ۱۳ ضرب می‌شود و تقسیم بسته می‌شود بنابراین احتمالاً حقوقتان از حداقل حقوق هر سال کمتر خواهد بود زمان شما در بیمه اختیاری نمی توانید حق بیمه تان را حداقل درصد مشخصی بیشتر کنید و شعبه‌بیمه چنین اجازه‌ای به شما نخواهد داد .


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

حقوق ازکارافتادگی 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر