محاسبه دیه شکستگی استخوان کالکانئوس

 سلام! شهریور سال ۹۸ در محل کارم از ارتفاع افتادم  و پاشنه پام شکست از نوع کالکنئوس  و ۲ تا مهره کمرم ترک برداشته است. من شکایت نکردم از کارفرما  و بعد ۹ ماه برگشتم  سرکارم، ولی پام هنوز ورم داره ، درد داره و بد فوهره ه شده است.

پاشنه پام کج شده ، همش با درد قدم بر میدارم و لنگ میزنم . دیسک کمر گرفتم ، خم و راست نمیتونم بشم بخاطر درد کمر . من از ترس اخراج شدن و وعده کارفرما که قرار بود راضیم کنه شکایت نکردم  ولی بعد این همه وقت ، اکنون که سال ۱۴۰۰ هستش ، بهم گفته ۲۰ میلیون بگیرم و رضایت بدم!  حالا موندم آیا میتونم شکایت کنم و مقدار دیه که بهم تعلق میگیره چقدره و چقدر زمان میبره کارم نتیجه بده ؟

در پاسخ به سوال دوست عزیزمان آصف که این سوال را از سعید از طریق سایت به ما اعلام کردند باید بگم که استخوان کالکانئوس ۸ درصد دیه دارد در صورتی که شکسته بشه و مهره‌های کمرشون که دو تاش ترک برداشته ۱۰ درصد دیه داره و مجموعه این دو شکستگی ۱۸ درصد دیه دارد بنابراین حداقل دیه که فعلاً بهشت  تعلق می‌گیرد ۸۶ میلیون تومان می باشد که با دیه قطع شدن پا به نظرم نزدیک به ۱۰۰ میلیون تومان می‌شود .

البته کج شدن پا ارش دارد و بستگی به میزان کج شدن دارد. بابت درد کمر و دیسک کمر معمولاً در نظر گرفته نمی شود. به نظر من اشتباه کردند که از همون اول شکایت نکردند.  اگر مدارک کافی دارید و مدارکی که نشون بده حادثه در محل کار اتفاق افتاده مانند گزارش حادثه کار و گزارش بیمارستان حتما از طریق کلانتری محل یا دادسرا شکایت کنید. اگر مدارک مکتوب نداشته باشید کار براتون سخت میشه ولی به هر حال صد میلیون خیلی تفاوت داره با ۲۰ میلیونی که گفته شده به شرط اینکه مدارک کافی داشته باشید.


قبول وکالت پرونده های شما:

تنظیم دادخواست، شکوائیه، لایحه دفاعیه و اظهارنامه برای هیات های موضوع قانون کار، دیوان عدالت اداری ، شورای حل اختلاف و مراجع قضایی و تنظیم قراردادهای کاری. پیگیری پرونده های تامین اجتماعی مانند بیمه بیکاری، احراز سوابق بیمه ای، احراز شرایط بازنشستگی، مستمری بازنشستگی، حق بیمه قراردادهای پیمانی و گرفتن مفاصاحساب بیمه ای، شرکت در هیات های بدوی و تجدیدنظر تشخیص مطالبات سازمان. پیگیری پرونده های کارگری و کارفرمایی در هیات های تشخیص، حل اختلاف اداره کار و دیوان عدالت اداری. پیگیری پرونده های مرتبط با دیه در پزشکی قانونی و دیگر مراجع قضایی . در صورتیکه می خواهید پرونده تان را به ما بسپارید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید

مشاوره رایگان تلفنی :

سایت بیمه جو مفتخر است با همکاری کارشناسان باتجربه امکان مشاوره رایگان تلفنی را در طول هفته فراهم سازد. در صورتیکه می خواهید با کارشناسان مرتبط مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید.

مشاوره رایگان از طریق ایمیل :

سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط ارائه می گردد و یک نسخه از آن هم در سایت به نمایش در می آید . اگر مجددا سوال داشتید باز هم از طریق سایت سوالتان را بپرسید و ایمیل نزنید . به ایمیل ها پاسخی داده نمی شود . برای مشاوره رایگان با کارشناس کلیک کنید

مشاوره رایگان از طریق تلگرام :

شما می توانید از طریق پیام رسان تلگرام سوالتان را مطرح نمایید. سعی کنید سوالتان را کامل و دقیق بپرسید و نیازی به گرفتن اجازه و یا سلام و علیک نیست. به سوال شما در سریعترین زمان ممکن پاسخ داده خواهد شد.بر روی لینک تلگرام کلیک کنید.

پاسخگویی از طریق صفحه اینستاگرام:

شما می توانید از طریق فالو کردن صفحه اینستاگرام بیمه جو سوالتان را مطرح نمایید. در اوقات فراغت جواب سوال شما را می دهم و بهتر است در دایرکت سوالتان را بپرسید. بر روی لینک زیر کلیک کنید و صفحه ما را فالو کنید:

https://www.instagram.com/bimego.ir/


پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

مقصر تصادف در هنگام باز کردن درب خودرو

محاسبه دیه پارگی رباط قدامی به نرخ 1400

شما از حمایت درمانی برخوردار نمی باشید یعنی چه؟

بررسی سختی کار راننده لیفتراک

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر