برقراری مستمری بازمانده

 سلام جهت اینکه حقوق همسر بعد از فوت شوهر فعال شود چه باید کرد ؟ آیا انحصار وراثت با مستمری بازنشستگی در ارتباط است یعنی باید انحصار وراثت انجام بشه بعد حقوق بگیرن یا اینکه نه پروسه جدایی دارن ؟

پاسخ:در پاسخ به سوال این دوست عزیزمون که از کرج از ما سوال پرسیدن باید بگویم که برای اینکه مستمری بازمانده یا مستمری همسر فراهم شود باید انحصار وراثت هم بگیرند چون باید مشخص شود که مثلاً ایشان چند نفر همسر داره یا فرزندانشان یا پدر مادرشون آیا از ایشان ارث می برند یا نه و جزء بازماندگان هستند یا نه؟ بنابراین اول باید انحصار وراثت انجام بشه و بعد هم برای دریافت مستمری اقدام کنند یعنی یکی از مدارک برقراری مستمری همسر یا مستمری بازمانده اند داشتن انحصار وراثت است .


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

حقوق ازکارافتادگی 1400

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر