قطع بیمه رانندگان درون شهری

 سلام خسته نباشین من قبلا راننده جاده بودم که یارانه بیمه بهم تعلق میگیره!  بیمه ام هم حدود 558 هزار تومنه! که الان حدود یک ساله تو شرکت خاتم الانبیا مشغول کار هستم و از جایی ک میترسیدم شرکت تعطیل شه و پروژه است و اخراشه الانم دارم  میریزم شرکتم داره میریزه ! به نظرتون اگه قطعش کنم و دوباره برگردم هوشمند رو فعال کنم بازم یارانه بهم تعلق میگیره .چون کارمندا اداره بیمه گفتن تو چون بعد 93 هوشمند گرفتی احتمالا نریزی بعد برگردی بهت تعلق نمی گیره .هزینه انش خیلی برام سنگینه چون شرکتم دیر حقوق میده به یک بدبختی جورش میکنم .....اگه میشه راهنماییم کنید ممنون! چون اگه قطعش کنم و برگردمو یارانه بهم تعلق نگیره!  میشه ماهی 1200 اونوقت دیگه رانندگیم فایده نداره همشو باید بدم بیمه؟


طبق قانونی که تامین اجتماعی در زمینه رانندگان درون شهری و برون شهری اجرا میکنه برای رانندگان درون شهری کسانی که از سال ۸۹ به این طرف کارت هوشمند گرفتند دیگر یارانه پرداخت نمی‌شود و باید با مبلغ آزاد پرداخت کند و برای رانندگان برون شهری کسانی که از سال ۹۵ به این طرف کارت هوشمند گرفته اند دیگر یارانه پرداخت نمی‌شود و باید آزاد پرداخت کند اما شما که احتمالاً قبل از این گرفته‌اید ولی چون الان می خواهید مجدداً به بیمه رانندگان ورود کنید به احتمال زیاد برای شما هم قطع می‌شود و باید آزاد پرداخت کنیم بنابراین بهتر است دیگر به بیمه رانندگان بر نگردید .


 در صورتیکه نیاز به مشاوره رایگان دارید یا می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . با شماره اعلام شده تماس نگیرید زیرا به علت زیادی تماس ها متاسفانه امکان پاسخگویی نداریم. قول می دهیم در سریعترین زمان ممکن پاسخ شما را بدهیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

حقوق ازکارافتادگی 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر