قطع بیمه رانندگان درون شهری

 سلام خسته نباشین من قبلا راننده جاده بودم که یارانه بیمه بهم تعلق میگیره!  بیمه ام هم حدود 558 هزار تومنه! که الان حدود یک ساله تو شرکت خاتم الانبیا مشغول کار هستم و از جایی ک میترسیدم شرکت تعطیل شه و پروژه است و اخراشه الانم دارم  میریزم شرکتم داره میریزه ! به نظرتون اگه قطعش کنم و دوباره برگردم هوشمند رو فعال کنم بازم یارانه بهم تعلق میگیره .چون کارمندا اداره بیمه گفتن تو چون بعد 93 هوشمند گرفتی احتمالا نریزی بعد برگردی بهت تعلق نمی گیره .هزینه انش خیلی برام سنگینه چون شرکتم دیر حقوق میده به یک بدبختی جورش میکنم .....اگه میشه راهنماییم کنید ممنون! چون اگه قطعش کنم و برگردمو یارانه بهم تعلق نگیره!  میشه ماهی 1200 اونوقت دیگه رانندگیم فایده نداره همشو باید بدم بیمه؟


طبق قانونی که تامین اجتماعی در زمینه رانندگان درون شهری و برون شهری اجرا میکنه برای رانندگان درون شهری کسانی که از سال ۸۹ به این طرف کارت هوشمند گرفتند دیگر یارانه پرداخت نمی‌شود و باید با مبلغ آزاد پرداخت کند و برای رانندگان برون شهری کسانی که از سال ۹۵ به این طرف کارت هوشمند گرفته اند دیگر یارانه پرداخت نمی‌شود و باید آزاد پرداخت کند اما شما که احتمالاً قبل از این گرفته‌اید ولی چون الان می خواهید مجدداً به بیمه رانندگان ورود کنید به احتمال زیاد برای شما هم قطع می‌شود و باید آزاد پرداخت کنیم بنابراین بهتر است دیگر به بیمه رانندگان بر نگردید .


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان تلگرام با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

حقوق ازکارافتادگی 1400

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر