قطع بیمه رانندگان درون شهری

 سلام خسته نباشین من قبلا راننده جاده بودم که یارانه بیمه بهم تعلق میگیره!  بیمه ام هم حدود 558 هزار تومنه! که الان حدود یک ساله تو شرکت خاتم الانبیا مشغول کار هستم و از جایی ک میترسیدم شرکت تعطیل شه و پروژه است و اخراشه الانم دارم  میریزم شرکتم داره میریزه ! به نظرتون اگه قطعش کنم و دوباره برگردم هوشمند رو فعال کنم بازم یارانه بهم تعلق میگیره .چون کارمندا اداره بیمه گفتن تو چون بعد 93 هوشمند گرفتی احتمالا نریزی بعد برگردی بهت تعلق نمی گیره .هزینه انش خیلی برام سنگینه چون شرکتم دیر حقوق میده به یک بدبختی جورش میکنم .....اگه میشه راهنماییم کنید ممنون! چون اگه قطعش کنم و برگردمو یارانه بهم تعلق نگیره!  میشه ماهی 1200 اونوقت دیگه رانندگیم فایده نداره همشو باید بدم بیمه؟


طبق قانونی که تامین اجتماعی در زمینه رانندگان درون شهری و برون شهری اجرا میکنه برای رانندگان درون شهری کسانی که از سال ۸۹ به این طرف کارت هوشمند گرفتند دیگر یارانه پرداخت نمی‌شود و باید با مبلغ آزاد پرداخت کند و برای رانندگان برون شهری کسانی که از سال ۹۵ به این طرف کارت هوشمند گرفته اند دیگر یارانه پرداخت نمی‌شود و باید آزاد پرداخت کند اما شما که احتمالاً قبل از این گرفته‌اید ولی چون الان می خواهید مجدداً به بیمه رانندگان ورود کنید به احتمال زیاد برای شما هم قطع می‌شود و باید آزاد پرداخت کنیم بنابراین بهتر است دیگر به بیمه رانندگان بر نگردید .


قبول وکالت پرونده های شما:

تنظیم دادخواست، شکوائیه، لایحه دفاعیه و اظهارنامه برای هیات های موضوع قانون کار، دیوان عدالت اداری ، شورای حل اختلاف و مراجع قضایی و تنظیم قراردادهای کاری. پیگیری پرونده های تامین اجتماعی مانند بیمه بیکاری، احراز سوابق بیمه ای، احراز شرایط بازنشستگی، مستمری بازنشستگی، حق بیمه قراردادهای پیمانی و گرفتن مفاصاحساب بیمه ای، شرکت در هیات های بدوی و تجدیدنظر تشخیص مطالبات سازمان. پیگیری پرونده های کارگری و کارفرمایی در هیات های تشخیص، حل اختلاف اداره کار و دیوان عدالت اداری. پیگیری پرونده های مرتبط با دیه در پزشکی قانونی و دیگر مراجع قضایی . در صورتیکه می خواهید پرونده تان را به ما بسپارید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید

مشاوره رایگان تلفنی :

سایت بیمه جو مفتخر است با همکاری کارشناسان باتجربه امکان مشاوره رایگان تلفنی را در طول هفته فراهم سازد. در صورتیکه می خواهید با کارشناسان مرتبط مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید.

مشاوره رایگان از طریق ایمیل :

سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط ارائه می گردد و یک نسخه از آن هم در سایت به نمایش در می آید . اگر مجددا سوال داشتید باز هم از طریق سایت سوالتان را بپرسید و ایمیل نزنید . به ایمیل ها پاسخی داده نمی شود . برای مشاوره رایگان با کارشناس کلیک کنید

مشاوره رایگان از طریق تلگرام :

شما می توانید از طریق پیام رسان تلگرام سوالتان را مطرح نمایید. سعی کنید سوالتان را کامل و دقیق بپرسید و نیازی به گرفتن اجازه و یا سلام و علیک نیست. به سوال شما در سریعترین زمان ممکن پاسخ داده خواهد شد.بر روی لینک تلگرام کلیک کنید.

پاسخگویی از طریق صفحه اینستاگرام:

شما می توانید از طریق فالو کردن صفحه اینستاگرام بیمه جو سوالتان را مطرح نمایید. در اوقات فراغت جواب سوال شما را می دهم و بهتر است در دایرکت سوالتان را بپرسید. بر روی لینک زیر کلیک کنید و صفحه ما را فالو کنید:

https://www.instagram.com/bimego.ir/


پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

مقصر تصادف در هنگام باز کردن درب خودرو

محاسبه دیه پارگی رباط قدامی به نرخ 1400

شما از حمایت درمانی برخوردار نمی باشید یعنی چه؟

بررسی سختی کار راننده لیفتراک

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر